Thermomix bez abonamentu cookidoo

Gdy kupujesz Thermomix otrzymujesz 6 miesięcy dostępu do cookidoo gratis. Dodatkowo za rejestrację nowego adresu e-mail dostajesz miesiąc gratis. W sumie, od dnia zakupu, możesz korzystać z bazy przepisów przez 7 miesięcy.

Po tym czasie należy wykupić dostęp do cookidoo, który kosztuje 139 zł za cały rok. Jak przedłużyć abonament cookidoo? – zerknij na jeden z moich wpisów – LINK

CZY MOŻNA KORZYSTAĆ Z THERMOMIX BEZ WYKUPIONEGO ABONAMENTU COOKIDOO

Gdy skończy się abonament cookidoo, po włącząniu Thermomix TM6 pojawi się taki komunikat:

A po zalogowaniu się na swoje konto na cookidoo.pl zobaczysz dokładnie kiedy abonament się skończył i możesz dokonać płatności, by wznowić korzystanie z kilku tysięcy przepisów.

Gdy nie opłacisz abonamentu, to masz dostęp jedynie do Książki PROSTE POMYSŁY, która zawiera 187 przepisów:

Możesz też korzystać z przepisów, które znajdziemy na stronie przepisownia.pl. W tym przypadku ustawiamy krok po kroku przepis ręcznie w Thermomixie – musimy ustawić czas, temperaturę i obroty.

JAK WYGLĄDA DOSTĘP DO POZOSTAŁYCH PRZEPISÓW COOKIDOO

Gdy abonament się skończy, widzimy wszystkie przepisy dostępne na cookidoo. Jednak gdy klikamy w dowolny przepis, nie jesteśmy w stanie uruchomić gotowania, gdyż pojawia się następujący komunikat:

CO STANIE SIE Z ZAKŁADKAMI, KTÓRE ZOSTAŁY UTWORZONE PRZED WYGAŚNIĘCIEM ABONAMENTU COOKIDOO

Mój abonament wygasł, ale zakładki zostały. Tak samo jest na drugim koncie, którego nie używam od roku. Widać utworzone zakładki/kolekcje, jednak nie mam dostępu do przepisów i nie mogę gotować. Dostęp do nich uzyskam po opłaceniu abonamentu.

Jak widzisz nie trzeba mieć wykupionego abonamentu cookidoo, by korzystać z Thermomix TM6.

Jednak cała filzofia tego sprzętu polega na tym, że korzystamy z przepisów z cookidoo i nie musimy ustawiać wszystkich parametrów. Nie musimy ręcznie włączać wagi, to wszystko jest ustawione i prowadzi nas krok po kroku. Nie korzystamy z książek kucharskich w wersji papierowej, bo wszystkie książki są wgrane w Thermomix TM6.


Jeśli zastanawiasz się nad zakupem Thermomix TM6 to zapraszam Cie do kontaktu ze mną. Umów się na Thermomizję.

Więcej szczegółów i moją historię przeczytasz TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Mam na imię Kinga.

Nikt nie jest perfekcyjny. Dla każdego to pojęcie znaczy coś innego. Ważne jest, by stworzyć taki dom, w którym każdy z członków naszej rodziny będzie czuł się dobrze.