Jak przedłużyć abonament Cookidoo – krok po kroku

REJESTRACJA NA PORTALU COOKIDOO.PL

Z abonamentem Cookidoo® masz dostęp do ponad 42 000 sprawdzonych i przetestowanych przepisów i kolekcji z całego świata. Na dzień 26.03.2020 ilość polskich przepisów wynosi 3552.

Na dzień 04.01.2021 – 3872 przepisy.

Gdy zarejestrujesz się na platformie Cookidoo® otrzymujesz 30-dniowy bezpłatny abonament, dzięki któremu masz bezpłatny dostęp do całej treści Cookidoo®.

Jeśli właśnie zakupiłeś Thermomix – otrzymasz dodatkowo 6 miesięcy gratis, czyli możesz mieć łączenie 7 miesięcy bezpłatnego korzystania z platformy Cookidoo.

Po upływie 30 dni od rejestracji lub 7 miesięcy od zakupu Thermomix, chcąc mieć dostęp do Cookidoo®, należy wykupić abonament za 139 PLN na kolejne 12 miesięcy.

PRZEDŁUŻENIE ABONAMENTU COOKIDOO KROK PO KROKU

Abonament możemy przedłużyć logując się na swoje konto cookidoo w przeglądarce na telefonie lub komputerze czy tablecie.

Nie jest możliwe przedłużenie abonamentu w aplikacji cookidoo na telefonie.

 • Zaloguj się w przeglądarce do swojego konto na stronie cookidoo.pl
 • Jeśli logujesz się na komputerze to kliknij w nazwę użytkownika, a następnie KONTO UŻYTKOWNIKA
 • Jeśli logujesz się w przeglądarce telefonu lub na tablecie, to kliknij w MENU, a następnie KONTO UŻYTKOWNIKA
 • Następnie wybieramy zakładkę ABONAMENT
 • kliknij w zielony przycisk SUBSKRYBUJ
 • Gdy pojawi się informacja o korzyściach płynących z wykupienia abonamentu oraz kwota roczna z przeliczeniem na miesiące, klikamy WYBIERZ i wypełniamy pola swoimi danymi
 • po kliknięciu KONTYNUUJ wybieramy opcję płatności.

  Poniżej wyjaśnię czym różnią się te dwie metody i dlaczego nie trzeba się bać opcji PAYPAL

PŁATNOŚĆ KARTĄ KREDYTOWĄ – VISA I MASTERCARD

Firma trochę mylnie, przy pierwszej opcji płatności, napisała KARTA KREDYTOWA i wielu użytkowników uważa, że będzie miało problem z płatnością.

Tuż obok widnieje znaczek Mastercard – czyli karty kredytowej lub debetowej i znaczek Visa – czyli normalnej karty płatniczej.

Jeśli posiadasz jedną z tych dwóch kart, to bez problemu zapłacisz nią za abonament Cookidoo.

Gdy skorzystamy z opcji płatności kartą Visa podajemy imię i nazwisko właściciela karty, nr karty , datę ważności oraz kod CVV.

Następnie klikamy KONTYNUUJ i jeśli mamy środki na koncie, to kwota 139 zł jest pobierana, a abonament zostaje przedłużone o kolejne 12 miesięcy.

Jeśli system odrzuci Wam płatność to powody mogą być dwa:

 • nie macie włączonej opcji płacenia kartą w internecie
 • nie macie włączonej opcji płacenia kartą za granicą (tutaj jesteśmy obciążeni przez zagraniczny oddział Vorwerk)

W moim banku, muszę wejść w zakładkę karty => limity transakcyjne i wtedy widoczne są następujące opcje:

Jeśli limity płatności kartą w internecie i za granicą wynoszą 0, to nie opłacisz abonamentu Cookidoo. Zmień je np. w taki sposób:

PŁATNOŚĆ PAYPAL

Drugą opcją zapłaty za abonament Cookidoo jest płatność poprzez system PAYPAL.

PayPal to darmowy (dla kupujących czyli osób które płacą), łatwy i bezpieczny system płatności internetowych. Ponieważ serwis PayPal czyni zakupy online szybszymi, bardziej komfortowymi i bezpiecznymi dla kupujących, stał się najbardziej popularnym rozwiązaniem tego rodzaju na świecie.

Na stronie paypal.com należy się zarejestrować – założyć swoje konto. Podajemy dane adresowe, a następnie podajemy dane karty VISA.

Wprowadzamy informacje tylko raz podczas zakładania konta PayPal. Następnie podczas płacenia za wybrany przedmiot wystarczy się już tylko zalogować z wybranym hasłem i potwierdzić płatność jednym kliknięciem.

Konto możemy wykorzystać do płatności za abonament Cookidoo ale nie tylko. Skorzystamy z konta i podpiętej karty podczas robienia zakupów w prawie każdym sklepie internetowym.

WAŻNE!

Po zakończeniu obowiązywania wykupionego abonamentu, nie musisz pamiętać o jego odnowieniu. Wszystko odbywa się automatycznie przez obciążenie karty płatniczej powiązanej z kontem PayPal użytkownika lub karty kredytowej/debetowej podanej w => Konto użytkownika => Abonament => Metoda płatności.

Aktualnie nie posiadam żadnej metody płatności, do przedłużenia abonamentu korzystałam do tej pory z Voucherów.

jak przedłużyć abonament Cookidoo krok po kroku

VOUCHER – przedłużenie konta Cookidoo

Gospodarzom prezentacji Party za zorganizowanie prezentacji, na której przynajmniej jeden z gości zakupi Thermomix, firma oferuje prezent z katalogu.

Jednym z nich jest Voucher przedłużający ważność konta Cookidoo o 6 miesięcy.

Aby zrealizować Voucher należy wejść do MENU => VOUCHERY. Wpisujemy kod i następnie klikamy zrealizuj. Ważność konta zostanie wydłużona o 6 miesięcy.


CZĘSTE PYTANIA

1. Czy trzeba być zarejestrowanym na platformie Cookidoo by korzystać z Thermomix TM6?

Nie.

Więcej informacji uzyskasz we wpisie – THERMOMIX TM6 BEZ ABONAMENTU COOKIDOO

2. Co się stanie z zapisanymi przeze mnie przepisami, gdy abonament wygaśnie?

Więcej informacji uzyskasz we wpisie – THERMOMIX TM6 BEZ ABONAMENTU COOKIDOO


Jeśli chcesz umówić się na bezpłatną prezentację to przeczytaj moją historię z urządzeniem i poznaj szczegóły związane z Thermomix Party – LINK

skontaktuj się ze mną: 604 403 180 lub napisz thermomix@perfekcyjnawdomu.pl

13 odpowiedzi na “Jak przedłużyć abonament Cookidoo – krok po kroku”

 1. Anonim pisze:

  Szkoda, że nie ma innej formy płatności, tylko poprzez podanie wszystkich danych z karty… A wiadomo w jakich czasach żyjemy…
  Wielka szkoda….

 2. Anonim pisze:

  Dzisiaj płaciłem i jeszcze nie mam aktualizacji. Ile się czeka?

 3. Anonim pisze:

  witam również mam wątpliwości chcę opłacić abonament cookidoo lecz nie kartą tylko przelewem ,niestety nie ma takiej możliwości -dziwne.dopóki nie ma możliwości nie ma zarobku.

 4. Anonim pisze:

  Wykupilam abonament ale nie widze przepisow nowych w thermomixie co robic?

 5. ANIA pisze:

  Mam.problem..wykupiłam subskrypcję a system jej nie widzi..czyli zapłaciłam 139 zl a abonament nie został przedłuzony..co mam zrobic?

 6. Anonim pisze:

  Ja tez nie wykupilam abonamentu tylko dlatego, że nie odpowiada mi forma płatności i podanie nr karty…jeśli byłaby płatność normalnie przelewem wykupilabym juz dawno

 7. Anonim pisze:

  Droga Pani. Chcę wykupić abonament ale bez podawania numeru karty kredytowej. Ponawiam pytanie dlaczego nie można zapłacić przelewem internetowym? Skąd mam pewność że podając dane z karty za chwilę nie będę miała wyczyszczone konta?. Czy firma mi gwarantuje że do tego nie dojdzie? Poza tym nie dokonuję zakupów podając numer swojej karty .

 8. facebook-profile-picture Kinga Petrus pisze:

  Taka sama forma płatności jest np. przy neflix. Podaje się nr karty i co miesiąc pobierana jest kwota. Jeśli chodzi o cookidoo może Pani napisać na adres kontakt[at]vorwerk.pl i anulować dalszą subskrypcję. Kupując telewizor też płacimy abonamet 🙂 a tutaj zamiast kupować książki papierowe mamy dostęp do przepisów 🙂

 9. Iwona pisze:

  Popieram Pana Stanisława. Mam te same wątpliwości . Dlaczego mam podawać dane z karty? Dlaczego nie można zapłacić przelewem internetowym? A może po roku już nie będę chciała korzystać z abonamentu. W ogóle uważam że przy takiej cenie urządzenia pobieranie dodatkowo opłat w postaci abonamentu jest niewłaściwe.

 10. Stanisław pisze:

  Jak wykupić abonament bez podawania danych karty , np poprzez blik – co to za firma co wymusza podawanie takich danych. Chcialem mieć dalej aktywne konto (teraz mialem z vouchera) ale będę musiał zrezygnować bo nie chcę podawać danych karty ani nie chcę automatycznych aktywacji. 🙁

 11. Anonim pisze:

  Dlaczego muszę płacić kartą , czy po prostu nie mogę zrobić przelewu za abonament ?

 12. facebook-profile-picture Kinga Petrus pisze:

  Co innego jest logować się w aplikacji na telefonie, a innego w przeglądarce która mamy w telefonie lub komputerze.

  Nie przedłużymy cookidoo logując się w aplikacji.

 13. Tomasz pisze:

  Abonament możemy przedłużyć logując się na swoje konto cookidoo w przeglądarce na telefonie lub komputerze czy tablecie.

  Nie jest możliwe przedłużenie abonamentu w aplikacji cookidoo na telefonie. O co tu chodzi?????? To można (dalsza treść mówi o logowaniu w telefonie) czy nie można???????

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Mam na imię Kinga.

Nikt nie jest perfekcyjny. Dla każdego to pojęcie znaczy coś innego. Ważne jest, by stworzyć taki dom, w którym każdy z członków naszej rodziny będzie czuł się dobrze.