Jak przedłużyć abonament Cookidoo – krok po kroku

REJESTRACJA NA PORTALU COOKIDOO.PL

Z abonamentem Cookidoo® masz dostęp do ponad 42 000 sprawdzonych i przetestowanych przepisów i kolekcji z całego świata. Na dzień 26.03.2020 ilość polskich przepisów wynosi 3552.

Na dzień 04.01.2021 – 3872 przepisy.

Gdy zarejestrujesz się na platformie Cookidoo® otrzymujesz 30-dniowy bezpłatny abonament, dzięki któremu masz bezpłatny dostęp do całej treści Cookidoo®.

Jeśli właśnie zakupiłeś Thermomix – otrzymasz dodatkowo 6 miesięcy gratis, czyli możesz mieć łączenie 7 miesięcy bezpłatnego korzystania z platformy Cookidoo.

Po upływie 30 dni od rejestracji lub 7 miesięcy od zakupu Thermomix, chcąc mieć dostęp do Cookidoo®, należy wykupić abonament za 139 PLN na kolejne 12 miesięcy.

PRZEDŁUŻENIE ABONAMENTU COOKIDOO KROK PO KROKU

Abonament możemy przedłużyć logując się na swoje konto cookidoo w przeglądarce na telefonie lub komputerze czy tablecie.

Nie jest możliwe przedłużenie abonamentu w aplikacji cookidoo na telefonie.

 • Zaloguj się w przeglądarce do swojego konto na stronie cookidoo.pl
 • Jeśli logujesz się na komputerze to kliknij w nazwę użytkownika, a następnie KONTO UŻYTKOWNIKA
 • Jeśli logujesz się w przeglądarce telefonu lub na tablecie, to kliknij w MENU, a następnie KONTO UŻYTKOWNIKA
 • Następnie wybieramy zakładkę ABONAMENT
 • kliknij w zielony przycisk SUBSKRYBUJ
 • Gdy pojawi się informacja o korzyściach płynących z wykupienia abonamentu oraz kwota roczna z przeliczeniem na miesiące, klikamy WYBIERZ i wypełniamy pola swoimi danymi
 • po kliknięciu KONTYNUUJ wybieramy opcję płatności.

  Poniżej wyjaśnię czym różnią się te dwie metody i dlaczego nie trzeba się bać opcji PAYPAL

PŁATNOŚĆ KARTĄ KREDYTOWĄ – VISA I MASTERCARD

Firma trochę mylnie, przy pierwszej opcji płatności, napisała KARTA KREDYTOWA i wielu użytkowników uważa, że będzie miało problem z płatnością.

Tuż obok widnieje znaczek Mastercard – czyli karty kredytowej lub debetowej i znaczek Visa – czyli normalnej karty płatniczej.

Jeśli posiadasz jedną z tych dwóch kart, to bez problemu zapłacisz nią za abonament Cookidoo.

Gdy skorzystamy z opcji płatności kartą Visa podajemy imię i nazwisko właściciela karty, nr karty , datę ważności oraz kod CVV.

Następnie klikamy KONTYNUUJ i jeśli mamy środki na koncie, to kwota 139 zł jest pobierana, a abonament zostaje przedłużone o kolejne 12 miesięcy.

Jeśli system odrzuci Wam płatność to powody mogą być dwa:

 • nie macie włączonej opcji płacenia kartą w internecie
 • nie macie włączonej opcji płacenia kartą za granicą (tutaj jesteśmy obciążeni przez zagraniczny oddział Vorwerk)

W moim banku, muszę wejść w zakładkę karty => limity transakcyjne i wtedy widoczne są następujące opcje:

Jeśli limity płatności kartą w internecie i za granicą wynoszą 0, to nie opłacisz abonamentu Cookidoo. Zmień je np. w taki sposób:

PŁATNOŚĆ PAYPAL

Drugą opcją zapłaty za abonament Cookidoo jest płatność poprzez system PAYPAL.

PayPal to darmowy (dla kupujących czyli osób które płacą), łatwy i bezpieczny system płatności internetowych. Ponieważ serwis PayPal czyni zakupy online szybszymi, bardziej komfortowymi i bezpiecznymi dla kupujących, stał się najbardziej popularnym rozwiązaniem tego rodzaju na świecie.

Na stronie paypal.com należy się zarejestrować – założyć swoje konto. Podajemy dane adresowe, a następnie podajemy dane karty VISA.

Wprowadzamy informacje tylko raz podczas zakładania konta PayPal. Następnie podczas płacenia za wybrany przedmiot wystarczy się już tylko zalogować z wybranym hasłem i potwierdzić płatność jednym kliknięciem.

Konto możemy wykorzystać do płatności za abonament Cookidoo ale nie tylko. Skorzystamy z konta i podpiętej karty podczas robienia zakupów w prawie każdym sklepie internetowym.

WAŻNE!

Po zakończeniu obowiązywania wykupionego abonamentu, nie musisz pamiętać o jego odnowieniu. Wszystko odbywa się automatycznie przez obciążenie karty płatniczej powiązanej z kontem PayPal użytkownika lub karty kredytowej/debetowej podanej w => Konto użytkownika => Abonament => Metoda płatności.

Aktualnie nie posiadam żadnej metody płatności, do przedłużenia abonamentu korzystałam do tej pory z Voucherów.

jak przedłużyć abonament Cookidoo krok po kroku

VOUCHER – przedłużenie konta Cookidoo

Gospodarzom prezentacji Party za zorganizowanie prezentacji, na której przynajmniej jeden z gości zakupi Thermomix, firma oferuje prezent z katalogu.

Jednym z nich jest Voucher przedłużający ważność konta Cookidoo o 6 miesięcy.

Aby zrealizować Voucher należy wejść do MENU => VOUCHERY. Wpisujemy kod i następnie klikamy zrealizuj. Ważność konta zostanie wydłużona o 6 miesięcy.


CZĘSTE PYTANIA

1. Czy trzeba być zarejestrowanym na platformie Cookidoo by korzystać z Thermomix TM6?

Nie.

Więcej informacji uzyskasz we wpisie – THERMOMIX TM6 BEZ ABONAMENTU COOKIDOO

2. Co się stanie z zapisanymi przeze mnie przepisami, gdy abonament wygaśnie?

Więcej informacji uzyskasz we wpisie – THERMOMIX TM6 BEZ ABONAMENTU COOKIDOO


Jeśli chcesz umówić się na bezpłatną prezentację to przeczytaj moją historię z urządzeniem i poznaj szczegóły związane z Thermomix Party – LINK

skontaktuj się ze mną: 604 403 180 lub napisz thermomix@perfekcyjnawdomu.pl

23 odpowiedzi na “Jak przedłużyć abonament Cookidoo – krok po kroku”

 1. Janek pisze:

  Porażka już żałuje że mam ten sprzęt

 2. Dominika1 pisze:

  Wykupiła abonament na kolejne miesiące i nie mam aktywnych nowych przepisów. Co mam zrobić?

 3. Anonim pisze:

  Wykupiła abonament na kolejne miesiące i nie mam aktywnych nowych przepisów. Co mam zrobić?

 4. Al pisze:

  Brak możliwości przelewu jest bardzo uciążliwy. Niestety to niemiecka firma która ma nas w (poważaniu) Tak samo, jak pisali inni użytkownicy, nie zdecydował bym się na zakup.

 5. Anonim pisze:

  Gdybym wiedziała, że nie można zakupić abonamentu płacąc przelewem, nie kupiłabym urządzenia! Czekam na inne formy płatności…

 6. Anonim pisze:

  Chcę wykupić abonament , ale nie można zapłacić przelewem. Proszę o dodanie takiej opcji.

 7. Anna pisze:

  Dlaczego nie można zapłacić PayPalem, do którego nie ma podpiętej karty? Uważam, że jest to oszustwo, bo płatność sprowadza się do jednego – pobierania płatności bez naszej wiedzy. Również z tego samego powodu zrezygnowałam z abonamentu i dopóki nie zostanie to zmienione, nie zamierzam jego wykupić. Mam nadzieję, że firma coś w tej sprawie zrobi. Anna

 8. Anonim pisze:

  Zapłaciłam przedłużenie abonamentu przez telefon, w telefonie działa a w urządzeniu nie,
  Co robić?

 9. Anonim pisze:

  Forma płatności za przedłużenie abonamentu za COOKIDOO jest nie do przyjęcia … Chcę nadal wykupić/ przedłużyć abonament i zapłacić przelewem- gdybym w momencie COOKIDOO wiedziała , że NIE mogę zapłacić przelewem za przedłużenie abonamentu to nie kupiłabym COOKIDOO … de facto czuję się oszukana przez firmę… dalej chcę wykupić abonament i zapłacić za niego przelewem …. oczekuję , że firma również na etapie utrzymania klienta zadba o nasze oczekiwania i potrzeby – z poważaniem E……

 10. Anna pisze:

  Po zapłaceniu abonamentu też nie działa aplikacja…trwa to już 2 dni co robić,przedstawiciel też nie wie

 11. Anonim pisze:

  Szkoda, że nie ma innej formy płatności, tylko poprzez podanie wszystkich danych z karty… A wiadomo w jakich czasach żyjemy…
  Wielka szkoda….

 12. Anonim pisze:

  Dzisiaj płaciłem i jeszcze nie mam aktualizacji. Ile się czeka?

 13. Anonim pisze:

  witam również mam wątpliwości chcę opłacić abonament cookidoo lecz nie kartą tylko przelewem ,niestety nie ma takiej możliwości -dziwne.dopóki nie ma możliwości nie ma zarobku.

 14. Anonim pisze:

  Wykupilam abonament ale nie widze przepisow nowych w thermomixie co robic?

 15. ANIA pisze:

  Mam.problem..wykupiłam subskrypcję a system jej nie widzi..czyli zapłaciłam 139 zl a abonament nie został przedłuzony..co mam zrobic?

 16. Anonim pisze:

  Ja tez nie wykupilam abonamentu tylko dlatego, że nie odpowiada mi forma płatności i podanie nr karty…jeśli byłaby płatność normalnie przelewem wykupilabym juz dawno

 17. Anonim pisze:

  Droga Pani. Chcę wykupić abonament ale bez podawania numeru karty kredytowej. Ponawiam pytanie dlaczego nie można zapłacić przelewem internetowym? Skąd mam pewność że podając dane z karty za chwilę nie będę miała wyczyszczone konta?. Czy firma mi gwarantuje że do tego nie dojdzie? Poza tym nie dokonuję zakupów podając numer swojej karty .

 18. facebook-profile-picture Kinga Petrus pisze:

  Taka sama forma płatności jest np. przy neflix. Podaje się nr karty i co miesiąc pobierana jest kwota. Jeśli chodzi o cookidoo może Pani napisać na adres kontakt[at]vorwerk.pl i anulować dalszą subskrypcję. Kupując telewizor też płacimy abonamet 🙂 a tutaj zamiast kupować książki papierowe mamy dostęp do przepisów 🙂

 19. Iwona pisze:

  Popieram Pana Stanisława. Mam te same wątpliwości . Dlaczego mam podawać dane z karty? Dlaczego nie można zapłacić przelewem internetowym? A może po roku już nie będę chciała korzystać z abonamentu. W ogóle uważam że przy takiej cenie urządzenia pobieranie dodatkowo opłat w postaci abonamentu jest niewłaściwe.

 20. Stanisław pisze:

  Jak wykupić abonament bez podawania danych karty , np poprzez blik – co to za firma co wymusza podawanie takich danych. Chcialem mieć dalej aktywne konto (teraz mialem z vouchera) ale będę musiał zrezygnować bo nie chcę podawać danych karty ani nie chcę automatycznych aktywacji. 🙁

 21. Anonim pisze:

  Dlaczego muszę płacić kartą , czy po prostu nie mogę zrobić przelewu za abonament ?

 22. facebook-profile-picture Kinga Petrus pisze:

  Co innego jest logować się w aplikacji na telefonie, a innego w przeglądarce która mamy w telefonie lub komputerze.

  Nie przedłużymy cookidoo logując się w aplikacji.

 23. Tomasz pisze:

  Abonament możemy przedłużyć logując się na swoje konto cookidoo w przeglądarce na telefonie lub komputerze czy tablecie.

  Nie jest możliwe przedłużenie abonamentu w aplikacji cookidoo na telefonie. O co tu chodzi?????? To można (dalsza treść mówi o logowaniu w telefonie) czy nie można???????

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Mam na imię Kinga.

Nikt nie jest perfekcyjny. Dla każdego to pojęcie znaczy coś innego. Ważne jest, by stworzyć taki dom, w którym każdy z członków naszej rodziny będzie czuł się dobrze.