Mam na imię Kinga, jestem Mamą 5 letniej Ani i pół rocznego Stasia. Od 8 lat jestem mężatką i mieszka z nami pies  o imieniu Tofik.

Od 11 lat prowadzę własną działalność. Pracuję w domu, ale posiadam też biuro w Katowicach, gdzie prowadzę sklep internetowy z prezentami z okazji narodzin dzieci.

Godzę obowiązki domowe z byciem Mamą i przy okazji pracuję. Lista codziennych zadań jest spora, a doba ma ograniczony czas.

Nigdy nie lubiłam gotować, ale nie mogę powiedzieć, że nie potrafię gotować. Jednak odkąd w naszym domu pojawił się THERMOMIX TM6, gotowanie stało się przyjemniejsze i trwa szybciej. Dostęp do ponad 3 tyś przepisów sprawia, że prawie codziennie jemy coś innego. Przy okazji gotuję zdrowo i wszystko co podam smakuje mojej rodzinie.

Moja córka pomaga mi przy gotowaniu – sama tworzy bułeczki, czy pomaga w przygotowaniu napojów i innych dań.

Aktualnie jestem na etapie rozszerzania diety syna i Thermomix jest niezastąpiony. 

Moja przygoda zaczęła się z urządzeniem Thermomix TM5, a po kilku misiącach zaczęłam używać Thermomix TM6, który został unowocześniony i wyposażony w nowe funkcje.

Po kilku miesiącach używania sprzętu zostałam przedstawicielem handlowym i zarażam innych pasją do gotowania w urządzeniu TM6.

 

POZNAJ URZĄDZENIE

Zobacz jakie ma funkcje i możliwości. Dowiedz się jak może ułatwić Tobie i Twojej rodzinie planować posiłki.

zjedz pyszne dania

Podczas prezentacji przygotowujemy ok. 6 dań, które pokazują wszystkie walory urządzenia.

pytania

Odpowiem na wszystkie Twoje pytania związane z urządzeniem.

OPINIE KLIENTÓW

Poznaj opinie i dołącz do zadowolonych użytkowników urządzenia THERMOMIX TM6

Agata z warszawy

"Dziękuję za spektakularną prezentację. Sprzęt mnie zaskoczył bardzo pozytywnie! Polecam.”

AGNIESZKA Z WARSZAWY

"Jestem bardzo zadowolona z Thermomixa, mimo że wątpliwości były, bo cena, czy się sprawdzi, czy będę używać, to jestem bardzo usatysfakcjonowana.! Codziennie korzystam po kilka razy, miałabym problem aby się z nim rozstać 😉 a prezentacja z Kingą to sama przyjemność, swoboda i zrozumienie. Polecam bardzo!”

Skontaktuj się ze mną

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  Gdzie dojeżdżam?

  Close