Perfekcyjna w domu poleca #1

Autor

Kinga Petrus

Postanowiłam, że na blogu powstanie cykl wpisów, w których będę Wam coś polecała. Np. artykuł, który ostatnio przeczytałam lub ciekawą książkę. Większość z tych rzeczy będzie miała związek z tematyką bloga.

Jestem też ciekawa czy taki cykl przypadnie Wam do gustu, a jeśli tak, to będę go kontynuowała.

#KSIĄŻKA

“SZTUKA PORZĄDKOWANIA PO SZWEDZKU” to pozycja wydawnictwa gwfoksal.pl. Jeśli lubicie książki dotyczące porządkowania i minimalizmu, to jest to książka, którą powinniście przeczytać.

Autorka ma między 80-100 lat i zachęca czytelników, by spojrzeli na swój dom i na przedmioty, które w nim się znajdują i zastanowili się, ile roboty będą mieli nasi bliscy, jak nas już nie będzie. Brzmi abstrakcyjnie?- trochę tak, ale to, że kiedyś umrzemy jest pewne, a to co po nas zostanie, będą musieli uporządkować nasi najbliżsi.

Bez względu na to co nas motywuje do sprzątania i trzymania mniejszej ilości rzeczy uważam, że warto raz na jakiś czas uporządkować swoją przestrzeń, a później o nią dbać.

Jeśli jesteś zainteresowany to książkę możesz zakupić – TUTAJ

#PRODUKT TYGODNIA

Na instagramie postanowiłam utworzyć nowy cykl wpisów pod powyższym tytułem. Będę chciała Wam pokazać jakie produkty lubię, które się u mnie sprawdziły i które w 100% mogę Wam polecić.

W zeszłym tygodniu produktem tygodnia zostały magiczne gąbki, o których pisałam we wpisie: Porównanie magicznych gąbek dostępnych na rynku.

A w tym tygodniu polecam płyn do łazienki Perfect House. Uwielbiam jego zapach, ma dobry skład. Jest to jeden z dwóch produktów do łazienki, których używam.


Uważam, że magiczna gąbka powinna znaleźć się w każdym domu 🙂 – więcej na temat produktu przeczytacie na moim instagramie.


#PROFILE NA INSTAGRAMIE / BLOGI

Bardzo zwracam uwagę na to co jem. Czytam składy produktów, ale nie wiem wszystkiego. Dlatego poniżej zobaczycie strony, które obserwuję, bo dostarczają bardzo dużo potrzebnej nam wiedzy.

  1. @czytametykiety

Zarówno na instagramie jak i na blogu znajdziecie porównanie wielu produktów, które są dostępne w sklepie. Przy okazji dowiecie się, które wart o kupować, bo mają dobry skład, a które lepiej omijać.

2. @doktorania to konto, które obserwuję od niedawna.


Anna Makowska wydała również książkę “Smart shopping – kupuj świadomie! Żyj zdrowiej!”, która aktualnie dostępna jest w Biedronce w promocyjnej cenie i na nią powinniście zwrócić uwagę, bo zawiera bardzo dużo fachowej wiedzy.

Jeśli chodzi o konto na Instagramie lub blog, to zaglądając na niego musicie liczyć się ze specyficznym językiem i z pewnymi zasadami, które stosuje autorka. Niektórzy będą uważać, że jest trochę za ostra, a inni wręcz przeciwnie. Póki co jestem jej obserwatorką, ale również uważam, że przekleństwa nie są potrzebne, by przekazać mądrą i potrzebną w tych czasach wiedzę dotyczącą jedzenia.

perfekcyjna w domu poleca

#APLIKACJA

Lubię aplikacje, które ułatwiają życie i pomagają np. dokonać dobrych zakupów. Od kilku lat używam aplikacji: ZDROWE ZAKUPY.

Wystarczy zeskanować kod kreskowy produkty, a zobaczycie substancje, których powinniście unikać. Jeśli produkt będzie dobry, to aplikacja również Wam o tym powie.perfekcyjna w domu poleca

Mam nadzieję, że nowy cykl postów przypadnie Wam do gustu. Nie wiem jak często będzie się pojawiał, bo wszystko zależy od Was 🙂 Dajcie znać.

Udostępnij wpis

Czytaj dalej

Przeczytaj inne wpisy, które mogą Cię zainteresować

0 Responses

  1. Miałam tą appkę ale jakoś się nią nie zachwyciłam, z IG polecam Ci @zdrowostki.

    1. Kinga Petrus pisze:

      Nie znałam, zaraz zerknę 🙂 Dziękuję

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kinga Petrus

Nikt nie jest perfekcyjny. Dla każdego to pojęcie może znaczyć coś innego. Dla mnie ważne jest to, by stworzyć taki dom, w którym każdy z członków naszej rodziny będzie czuł się dobrze.

Popularne kategorie
DIY
Warto przeczytać
Porozmawiajmy
Jak mogę Ci pomóc?
Witaj,

jak mogę Ci pomóc?

Masz problem z TM6? - najpierw skontaktuj się ze swoim przedstawicielem