Gadżet z którego ciągle korzystam – Power Bank

To już ostatni post z serii testów urządzeń Smart On The Go. Wcześniej mogliście poczytać o Ładowarce ściennej  oraz Ładowarce samochodowej.

Dzisiaj pokażę Wam kolejny sprzęt, jakim jest Power Bank GL301. Bardzo lubię gadżety, które ułatwiają mi pracę. Czasem bywa tak, że mam wyjazdy służbowe, spotkania dotyczące bloga. Nie zawsze mam gdzie naładować telefon. Korzystam z gniazdek w pociągach, w kawiarniach, ale to nie zawsze starcza. Telefon potrafił rozładować się w środku dnia, gdy akurat idę na spotkanie i nie mam możliwości skontaktowania się z kimkolwiek.

Teraz dzięki urządzeniu jakim jest Power Bank jestem spokojna.

Urządzenie jest niewielkie – jego wymiary to 111 x 77 x 24 mm, a waga to tylko 260g.  Dodatkowo sprzęt wygląda bardzo elegancko.

 

 

Dzięki pojemności 10400 mAh/38,48Wh, może naładować do pełna tablet dwukrotnie, a mniejsze urządzenia, takie jak telefon, 6-8 razy.

Urządzenie do pełna ładuje się ok. 12 godzin.

 

 

Power Bank GL301 jest odpowiednie do: iPhonów, iPadów, telefonów z systemem Android i większości urządzeń z wejściem USB np. aparatów cyfrowych, kamer, odtwarzaczy MP3, tabletów, smartfonów. Czyli do wszystkich urządzeń, których używamy na codzień.

Jego koszt to ok. 120 zł, ale uważam, że warto wydać takie pieniądze i mieć taki sprzęt w domu. Ja jestem zadowolona. Jeśli jadę pociągiem korzystam z Power Banku. Jeśli ruszam w trasę samochodem, mam pod ręką ładowarkę samochodową GP.

 

*wpis sponsorowany przy współpracy ze Streetcom

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mam na imię Kinga.

Nikt nie jest perfekcyjny. Dla każdego to pojęcie znaczy coś innego. Ważne jest, by stworzyć taki dom, w którym każdy z członków naszej rodziny będzie czuł się dobrze.

Close
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.