Ładowarka ścienna GP Batteries

Żyjemy w czasach, w których nie rozstajemy się ze swoimi urządzeniami mobilnymi. Korzystamy z komórki tabletu i laptopa.  Moja komórka ma już ponad rok i niestety bateria starcza mi na niecały dzień, to samo z tabletem w którym możliwość pracy bez podłączenia do prądu, to tylko kilka godzin.

Musimy zatem często ładować nasze sprzęty, korzystać z kilku ładowarek, które nie zawsze mieszczą się w kontakcie.

Firma GB Batteries wypuściła na rynek ładowarkę ścienną wyposażoną w dwa porty USB, dzięki którym ładowanie naszych sprzętów jest  łatwiejsze.

 

 

W zestawie znajdziemy również  przewód Micro USB o długości 2 metrów. Sprawdzi się, gdy gniazdo leży w znacznej odległości  od stołu, biurka i innych mebli. Kabel użyjemy również jako połączenie komórki z komputerem.

Ładowarki ściennej GP WA41 używam do ładowania tabletu i komórki. Używam kabli usb, które są dołączone do oryginalnych ładowarek. Plus jest taki, że ładowarka zajmuje tylko jedno gniazdko, a w tym samym czasie ładują się dwa sprzęty.

 

 

Producent informuje, że z jednego gniazda USB ładowarki można uzyskać prąd od 1 A aż do wartości 2,4 A. To bardzo dużo, sama zauważyłam, że tablet ładuje się dużo szybciej niż przy użyciu standardowej ładowarki.

 

 

Koszt ładowarki to 99 zł i kupimy ją w dużych sklepach ze sprzętem AGD np. TUTAJ

Sprzęt uważam za przydatny i warto go mieć w domu. Z pewnością będą go brała ze sobą na wyjazdy, dzięki temu ograniczę ilość ładowarek.

Jak Wam się podoba taki sprzęt?

 

*wpis sponsorowany przy współpracy ze Streetcom

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mam na imię Kinga.

Nikt nie jest perfekcyjny. Dla każdego to pojęcie znaczy coś innego. Ważne jest, by stworzyć taki dom, w którym każdy z członków naszej rodziny będzie czuł się dobrze.