Ładowarka samochodowa do urządzeń mobilnych GP

Autor

Kinga Petrus

Niestety muszę przyznać, że obecnie nie wyobrażam sobie życia bez telefonu i komputera. Prawda jest też taka, że staliśmy się niewolnikami tych urządzeń. Ale tak już jest i trzeba się z tym pogodzić, bo nie znam osoby, która zrezygnowałabym z komórki 🙂

Od dwóch tygodni mam przyjemność, dzięki Streetcom, testować urządzenia GB Baterries. Możecie przeczytać mój poprzedni post na temat Ładowarki ściennej, którą używam cały czas. Jest poręczna, dzieki niej używam mniej ładowarek.

Dzisiaj chciałabym pokazać Wam ładowarkę do samochodu. Mój mąż ma w samochodzie radio z wejściem USB, przez które ładuje swój telefon. Niestety ja takiej możliwości nie mam i są przypadki, że wracam do domu i telefon mam rozładowany. Dzięki samochodowej ładowarce GP (model GP CC61) nie mam już takiego problemu.

 

 

 Ładowarka wyposażona jest w 3 porty USB. Dwa o mocy 2,4 A i jedno o mocy 1,5 A.

 

 

Czy trzy porty USB przydadzą się w samochodzie? Jeśli jedziemy w długą podróż, to korzystamy zazwyczaj z nawigacji GPS, która potrzebuje ładowania. Korzystamy również z komórki, która potrafi się w ciągu dnia rozładować. Gdy w samochodzie są z nami dzieci, mogą korzystać z tabletu, który również będzie wymagał ładowania, by można z niego korzystać cały dzień. Ładowarka samochodowa GP rozwiąże problem ładowania 3 sprzętów w tym samym czasie.

 

 

Osobićcie korzystam najczęściej z dwóch gniazd USB. Posiadam dwie komórki – jedną prywatną i drugą służbową. Często zdarza się, że jadąc do pracy ładuję obie w samochodzie. To samo robię w drodze powrotnej do domu.

 

 

Czasem korzystam z tabletu, który ładuję  w samochodzie razem z telefonem.

 

 

Jeśli szukacie odpowiedniego prezentu dla swojego mężczyzny, to możecie kupić mu właśnie taką ładowarkę do samochodu. Jej koszt to ok. 90 zł. Osobiście polecam 🙂

Jak Wam się podoba taki sprzęt?

 

*wpis sponsorowany przy współpracy ze Streetcom

Udostępnij wpis

Czytaj dalej

Przeczytaj inne wpisy, które mogą Cię zainteresować

0 Responses

  1. Małgorzata pisze:

    Dobra sprawa te ładowarki samochodowe z trzema portami , polecam .

  2. brykizameryki pisze:

    Fajnie się czyta. Zapraszam do nas

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kinga Petrus

Nikt nie jest perfekcyjny. Dla każdego to pojęcie może znaczyć coś innego. Dla mnie ważne jest to, by stworzyć taki dom, w którym każdy z członków naszej rodziny będzie czuł się dobrze.

Popularne kategorie
DIY
Warto przeczytać
Porozmawiajmy
Jak mogę Ci pomóc?
Witaj,

jak mogę Ci pomóc?

Masz problem z TM6? - najpierw skontaktuj się ze swoim przedstawicielem