Wiem, co kupuję Kasia Bosacka – recenzja książki

Autor

Kinga Petrus

Musiałam odsapnąć trochę po świętach i zająć się paroma prywatnymi sprawami, ale już wracam i znowu zaczynam regularnie pisać.

Dzisiaj przedstawiam Wam recenzję książki, na którą czekaliście.

Każdy z Was z pewnością zna Kasię Bosacką i jej programy, które oglądać możemy w TVN Style i TVN Playerze w Internecie. Ja ją bardzo lubię, oglądałam nawet ten program, który kręciła będąc w ciąży.

 

Otrzymałam Poradnik Kasi Bosackiej od wydawnictwa Publicat. Nie jest to post sponsorowany, ale pozycja jest na tyle ciekawa i związana z blogiem, że postanowiłam Wam krótko o niej napisać i zachęcić do kupna.
Pani Kasia, we wstępie książki pisze, że “dziś bez specjalistycznej wiedzy nie kupimy rozsądnie ani chleba, ani żarówek, ani w zasadzie niczego”. Zgadzam się, w sklepach znajduje się mnóstwo produktów, tych gorszych i tych bardzo dobrych, ale jak je rozróżnić i wybrać ten najlepszy? W tym pomaga nam właśnie poradnik, który jest zbiorem wielu porad z programu “Wiem, co jem i wiem, co kupuję”
Co może być trudnego w kupnie papieru toaletowego?
Niby nic w tym trudnego, ale sam papier może być szkodliwy. W książce znajdziemy  porady jaki papier należy kupować, z czego jest zrobiony i jakie substancje się w nim znajdują, które niekoniecznie są dla nas dobre.
Dużo dowiedziałam się z tej książki o nożach, deskach do krojenia, paście do mycia zębów itp. Zbliża się sezon grillowy i Pani Kasia radzi czego unikać, gdy przyrządzamy pyszne dania z grilla.
Poradnik zagościł na mojej półce. Nie od razu zapamiętałam wszystkie porady, ale gdy np. będę kupowała nową patelnię z chęcią do niej powrócę, by wybrać taką, która będzie dla mnie najlepsza.
Cena książki nie jest wysoka. Na książce figuruje cena 24,90zł.
Książkę kupicie w promocyjnej cenie w Księgarni Matras -> LINK

Udostępnij wpis

Czytaj dalej

Przeczytaj inne wpisy, które mogą Cię zainteresować

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kinga Petrus

Nikt nie jest perfekcyjny. Dla każdego to pojęcie może znaczyć coś innego. Dla mnie ważne jest to, by stworzyć taki dom, w którym każdy z członków naszej rodziny będzie czuł się dobrze.

Popularne kategorie
DIY
Warto przeczytać
Porozmawiajmy
Jak mogę Ci pomóc?
Witaj,

jak mogę Ci pomóc?

Masz problem z TM6? - najpierw skontaktuj się ze swoim przedstawicielem