Nakładka krojąca Thermomix® TM5 TM6

Autor

Kinga Petrus

Nakładka krojąca Thermomix® to kolejne dodatek do urządzenia Thermomix, dzięki któremu łatwo pokroić owoce i warzywa, oszczędzić czas i pozbyć się wysiłku związanego z ręcznym krojeniem składników.

Dzięki nakładce szybciej i łatwiej pokroisz niezbędne składniki. Nakładka krojąca Thermomix® posiada niezwykle ostre ostrza, które zapewniają precyzyjne krojenie składników w plasterki i paski.

JAK DZIAŁA NAKŁADKA KROJĄCA THERMOMIX

4 MOŻLIWOŚCI KROJENIA

  1. PLASTERKI CIENKIE I GRUBE
  2. WIÓRKI CIENKIE I GRUBE

KOMPATYBILNOŚĆ

Można jej używać w urządzeniach Thermomix® TM6 i TM5.

nakładka krojąca thermomix
źródło pojedynczych zdjęć: Vorwerk

CENA NAKŁADKI KROJĄCEJ THERMOMIX

Nakładka krojąca Thermomix kosztuje 495 zł i jest dostępna na stronie Vorwerk – LINK DO NAKŁADKI KROJĄCEJ THERMOMIX TM6 i TM5

źródło: Vorwerk

WAŻNE WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE SKŁADNIKÓW

  • Składniki gotowane i mrożone nie nadają się do krojenia ani tarcia za pomocą nakładki krojącej Thermomix® (z wyjątkiem gotowanych buraków).
  • Aby uzyskać idealnie pokrojone składniki, na etapie zakupów wybieraj niewielkie owoce i warzywa, które zmieszczą się w podajniku.
  • Aby równo pokroić drobne składniki, takie jak grzyby lub truskawki, ułóż je w podajniku, przytrzymaj za pomocą popychacza, a następnie uruchom silnik. Po zakończeniu pracy zatrzymaj silnik i powtórz czynność, wkładając do podajnika kolejną partię składników.
  • Nie jest zalecane krojenie czekolady (może zablokować tarczę) i jajek na twardo (będą przyklejać się do tarczy i nie uda się ich dobrze pokroić) oraz świeżych i gotowanych kiełbas, ponieważ są zbyt miękkie, aby nakładka mogła je pokroić na estetyczne plastry. [źródło vorwerk.com]

Jeśli masz pytania na temat Thermomix TM6 lub chcesz się dowiedzieć czego na temat pracy jako Przedstawiciel Handlowy, a może chcesz mnie zaprosić do siebie na prezentacje skontaktuj się ze mną:

thermomix[at]perfekcyjnawdomu.pl – kliknij w e-mail

604 403 180 – kliknij w numer telefonu

Przedstawiciel Handlowy Thermomix TM6 Śląsk Kinga Petrus

Udostępnij wpis

Czytaj dalej

Przeczytaj inne wpisy, które mogą Cię zainteresować

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kinga Petrus

Nikt nie jest perfekcyjny. Dla każdego to pojęcie może znaczyć coś innego. Dla mnie ważne jest to, by stworzyć taki dom, w którym każdy z członków naszej rodziny będzie czuł się dobrze.

Popularne kategorie
DIY
Warto przeczytać
Porozmawiajmy
Jak mogę Ci pomóc?
Witaj,

jak mogę Ci pomóc?

Masz problem z TM6? - najpierw skontaktuj się ze swoim przedstawicielem