Wymarzony prezent dla.. mojego mężczyzny

Autor

Kinga Petrus

Każdego roku mam problem z wyborem prezentU dla mojego Męża. Zawsze słyszę, że on wszystko ma albo nic nie jest mu potrzebne. Najgorsze co może mi odpowiedzieć, zapytany o prezent: “wybierz sama, zaskocz mnie”.

Ja akurat takich niespodzianek nie lubię, zawsze konkretnie mówię najbliższym co chciałabym dostać. Ale facet to facet, z nim jest inaczej.  

Poniżej znajdziecie propozycje prezentów dla mężczyzn, które brałam pod uwagę.

PREZENTY ELEKTRONICZNE / AGD

1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6

PREZENT MARZEŃ

A może zamiast powyższych prezentów podarujesz swojemu mężczyźnie prezent marzeń. Taki, który dostarczy mu ogrom emocji.

Wymarzona jazda Lamborginii lub lot awionetką to ogrom adrenaliny i niezapomniane momenty. Myślę, że taki prezent dostanie mój mąż na najbliższe urodziny.

1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6


JAK ZAPAKOWAĆ PREZENT DLA MĘŻCZYZNY


Jeśli mamy już  prezent dla naszego mężczyzny, to trzeba go ładnie zapakować. W zeszłym roku kupiłam czarny papier do pakowania i niestety nie udało mi się go wykorzystać. W tym roku jednak go wykorzystałam i spakowałam prezent dla Męża.


Do pakowania prezentów zawsze używam taśmy dwustronnej. Klejenie zwykłą taśmą wygląda mało estetycznie. Jeśli nie masz taśmy dwustronnej, to możesz użyć kleju na gorąco.

Prezent został zapakowany w czarny papier i bez dodatków wyglądał mało atrakcyjnie.


Postanowiłam coś na nim narysować. Chciałam użyć białej kredki, ale ostatecznie użyłam złotej, bo była bardziej widoczna.


Wybrałam motyw bombki (bo był to prezent na Boże Narodzenie) , ale Wy możecie narysować różne inne wzory: kokardę, rożnego rodzaju napisy, wstążki, gwiazdki itp. Ostatecznie prezent wyglądał dokładnie tak:


Mam nadzieje, że podoba się Wam moja propozycja zapakowania prezentu dla mężczyzny. 

Pozostałe inspiracje znajdziecie w kategorii PAKOWANIE PREZENTÓW

Zdecydowałam się wybrać dla męża jazdę Lamborgini. Czy mąż będzie zadowolony? Zobaczymy, relację z wydarzenie pokażę na Instagramie.

Udostępnij wpis

Czytaj dalej

Przeczytaj inne wpisy, które mogą Cię zainteresować

0 Responses

  1. Michał pisze:

    Z prezentami faktycznie może być czasami ciężko. Ja sama zawsze zastanawiam się, co przyda się solenizantowi. Dobry prezent powinien być praktyczny, ale też trafiony, aby osoba obdarowana naprawdę się z niego ucieszyła.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kinga Petrus

Nikt nie jest perfekcyjny. Dla każdego to pojęcie może znaczyć coś innego. Dla mnie ważne jest to, by stworzyć taki dom, w którym każdy z członków naszej rodziny będzie czuł się dobrze.

Popularne kategorie
DIY
Warto przeczytać
Porozmawiajmy
Jak mogę Ci pomóc?
Witaj,

jak mogę Ci pomóc?

Masz problem z TM6? - najpierw skontaktuj się ze swoim przedstawicielem