Wymarzony prezent dla.. mojego mężczyzny

Każdego roku mam problem z wyborem prezentu dla mojego Męża. Zawsze słyszę, że on wszystko ma albo nic nie jest mu potrzebne. Najgorsze co może mi odpowiedzieć, zapytany o prezent: „wybierz sama, zaskocz mnie”.

Ja akurat takich niespodzianek nie lubię, zawsze konkretnie mówię najbliższym co chciałabym dostać. Ale facet to facet, z nim jest inaczej.  

Poniżej znajdziecie propozycje prezentów dla mężczyzn, które brałam pod uwagę wybierając ten jedyny dla mojego Męża. 

1 2 / 3 / 4 / 5 / 6

Prezentu dla Męża szukałam na stronie Neonet.pl.  Możecie tak jak ja, otrzymać rabat do 50 zł na pierwsze zakupy, jeśli zapiszecie się do newslettera. A jeśli kupicie coś dużego (np. suszarkę bębnową), to transport będzie kosztował Was tylko 1 zł. 

Po długich przemyśleniach i sprawdzeniu budżetu przeznaczonego na ten cel, w końcu wybrałam. 

Mamy w domu jeden tablet i od jakiegoś czasu Mąż mi go podbierał. Lubi czytać książki elektroniczne, wykorzystuje go do pracy i stwierdziłam, że czas najwyższy, by miał swój. 

Przekonała mnie marka urządzenia, wbudowane WIFI i GPRS, przekątna ekranu i oczywiście cena. I kolor musiał być czarny – tego byłam pewna w 100%.  Model, który wybrałam to:  Tablet HUAWEI MediaPad T3 10″ LTE WiFi 


Na prezent czekałam jeden dzień roboczy. Zamówiłam go w sobotę (po południu), a we wtorek był już u mnie w domu. Realizacja zamówień w Neonet oceniam na 5+. 

PAKOWANIE PREZENTU DLA MĘŻCZYZNY


Jeśli mamy już  prezent dla naszego mężczyzny, to trzeba go ładnie zapakować. W zeszłym roku kupiłam czarny papier do pakowania i niestety nie udało mi się go wykorzystać. W tym roku jednak go wykorzystałam i spakowałam prezent dla Męża.Do pakowania prezentów zawsze używam taśmy dwustronnej. Klejenie zwykłą taśmą wygląda mało elegancko. Zamiast taśmy dwustronnej możecie użyć kleju na gorąco.

Prezent został zapakowany w czarny papier i bez dodatków wyglądał mało atrakcyjnie.


Postanowiłam coś na nim narysować. Chciałam użyć białej kredki, ale ostatecznie użyłam złotej, bo była bardziej widoczna.


Wybrałam motyw bombki, ale Wy możecie narysować różne inne wzory: kokardę, rożnego rodzaju napisy, wstążki, gwiazdki itp. Ostatecznie prezent wyglądał dokładnie tak:


Mam nadzieje, że podoba się Wam moja propozycja zapakowania prezentu dla mężczyzny. 

Przed Świętami postaram się pokazać jeszcze inne sposoby, na zapakowanie prezentów w minimalistyczny sposób.

Czy mąż będzie zadowolony? Zobaczymy, póki co wie jak będzie zapakowany jego prezent 🙂


Jeśli nadal szukacie prezentu dla bliskich, to skorzystajcie z PREZENTOWNIKA, podpowie Wam co wybrać i dzięki temu zaoszczędzicie dużo czasu. 


A Wy już kupiliście wszystkie prezenty? A może już wszystkie są spakowane?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mam na imię Kinga.

Nikt nie jest perfekcyjny. Dla każdego to pojęcie znaczy coś innego. Ważne jest, by stworzyć taki dom, w którym każdy z członków naszej rodziny będzie czuł się dobrze.