Kalendarz do druku Październik 2017

Autor

Kinga Petrus

Początek września był bardzo udany, ale gorzej z końcem. 8 września polecieliśmy do Grecji na wyspę Lesbos. Jeśli ktoś się zastanawia nad wyborem wyspy, to polecam tę na której byliśmy. Jeśli lubicie ciszę i spokój i nie lubicie imprezować to kierunek dla Was:) Nie jest to wyspa pełna turystów, dopiero powstają tam nowe hotele i to jest właśnie fajne. Z małym dzieckiem wypoczęliśmy, pozwiedzaliśmy na tyle na ile chcieliśmy 🙂 I nie ma tam uchodźców jak wielu z Was pewnie pomyśli. Są w stolicy wyspy ale nie w miejscowości w której byliśmy, blisko Molyvos.

 

https://www.instagram.com/p/BY6T0RzDZnw/?taken-by=perfekcyjnawdomu

 

Więcej zdjęć znajdziecie na moim instagramie – > LINK

Po wakacjach, dokładnie 15 września prowadziłam Warsztaty DIY w Leroy Merlin w Gliwiach (Aleja Jana Nowaka-Jeziorańskiego 3). Przygotowałam kilka projektów do wykonania, prawie wszystkie miały związek z  ramkami na zdjęcia. Skończyły się wakacje dlatego pomyślałam, że warto zachować wspomnienia na dłużej. Z prostych ramek powstały nowe ramki, a dodatkowo zawieszki na klucze. Kiedy dzieci miały malowane twarze,  ich mamy z chęcią wykonywały projekty.

 

 


Druga połowa września zaczęła pracowicie i z problemami. Ciągle dostawałam wezwanie z Urzędu Skarbowego, bo źle rozliczyłam zeszły rok. Niestety był wrzesień, a ja dalej nie w pełni rozliczona 🙂 Na szczęście po paru wycieczkach do US udało się zakończyć temat.

A potem zaczęły się moje problemy ze zdrowiem. 3 lata temu wylądowałam w szpitalu z zapaleniem jelit i podejrzeniem wrzodziejącego jelita, ale to zostało wykluczone. Przyczyna mojego stanu wciąż jest zagadką i niestety ten stan potrafi się pojawiać co jakiś czas i niestety padło na ten rok. Na szczęście jestem pod okiem dobrego specjalisty i biorę leki, więc nie powinno być problemów. Trzymajcie kciuki!

Październik to fajny miesiąc. Czekam na piękną złotą jesień i mam zamiar zrobić pełno cudownych zdjęć. O tej porze wychodzą doskonale i Was też namawiam na taką sesję. To będzie fajna pamiątka na długie lata.

Poniżej jak co miesiąc (tym razem z opóźnieniem) podsyłam Wam kalendarz do ściągnięcia o który wiele z Was się już od kilku dni dopomina.

 

[download id=”8687″]

 

 

[download id=”8690″]

 

 

[download id=”8693″]

 

Kalendarz do druku październik 2017

 

[download id=”8696″]

 

Życzę Wam udanego miesiąca i zachęcam do wydrukowania i wypełniania kalendarza

Udostępnij wpis

Czytaj dalej

Przeczytaj inne wpisy, które mogą Cię zainteresować

0 Responses

  1. Dorota pisze:

    Czy będzie kalendarz na 2018 rok do wydrukowania?

    1. Kinga Petrus pisze:

      Będzie, kończę go robić 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kinga Petrus

Nikt nie jest perfekcyjny. Dla każdego to pojęcie może znaczyć coś innego. Dla mnie ważne jest to, by stworzyć taki dom, w którym każdy z członków naszej rodziny będzie czuł się dobrze.

Popularne kategorie
DIY
Warto przeczytać
Porozmawiajmy
Jak mogę Ci pomóc?
Witaj,

jak mogę Ci pomóc?

Masz problem z TM6? - najpierw skontaktuj się ze swoim przedstawicielem