KALENDARZ DO DRUKU WRZESIEŃ 2017

Autor

Kinga Petrus

Niestety kalendarzowe wakacje się powoli kończą. Dla mnie kończy się lato, a wakacje są dopiero przede mną. Mieliśmy jechać we wrześniu nad morze, bo oboje z mężem lubimy Trójmiasto. Mieliśmy ponownie jechać do Gdańska, miałam spotkać się z koleżanką, wszystko było ustalone. Wystarczył jednak jeden wieczór, by zmienić zdanie. Wiecie, że nie byliśmy w podróży poślubnej? – no właśnie, bo dużo się od ślubu wydarzyło i niestety nie było takiej możliwości. Dlatego teraz to będą nasze wymarzone wakacje, nasza podróż poślubna i radosne chwile z naszą córką – bo Ania również z nami jedzie. Nie wyobrażam sobie by mogło być inaczej 🙂

Oprócz tygodniowego wyjazdu, w kalendarzu są jeszcze 3 tygodnie, które właśnie powoli planuję. Przed wyjazdem muszę dopiąć na ostatni guzik kilka spraw, a potem będę mogła cieszyć się pięknymi greckimi widokami.

Przeraża mnie szybko uciekający czas. Dopiero zaczynał się Nowy Rok, a teraz powoli myślę o Bożym Narodzeniu i 2 urodzinach Ani. To właśnie po niej widzę najbardziej jak ucieka czas, jak rośnie, jak się zmienia – z niemowlaczka stała się małą dziewczynką.

We wrześniu pojawi się kilka fajnych postów. Najwięcej zdradzę w przyszły poniedziałek w Newsletterze, dlatego jeśli jeszcze się nie zapisałaś to możesz to zrobić – TUTAJ.

Poniżej, jak co miesiąc, daję Wam do wydruku kalendarz. Już wiem, że ten na przyszły rok zmieni się, bo potrzebuję więcej miejsca na notatki. Będzie wersja kolorowa, a także minimalistyczna. Mam nadzieję, że przypadnie Wam do gustu.

Tymczasem zachęcam do ściągnięcia tej wersji, bo wiem, że wielu z Was na nią czeka.

 

 

[download id=”8584″]

 

 

[download id=”8588″]

 

 

[download id=”8591″]

 

kalendarz do druku wrzesień 2017

 

[download id=”8594″]

 

We wrześniu zaczyna się jesień i w całym internecie pojawią się piękne, kolorowe zdjęcia z tego okresu. Lubię jesień właśnie za te kolorowe liście i cudowne widoki. Planujemy wyjazd na dwa dni do Zakopanego by podziwiać prawdziwą polską jesień.

Drugi dzień, który zaznaczony jest w kalendarzu to Dzień Chłopaka – ja mam męża, ale wykorzystam ten dzień na podarowanie drobnego prezentu 🙂

A Wy jakie macie plany na wrzesień? 

 

Udostępnij wpis

Czytaj dalej

Przeczytaj inne wpisy, które mogą Cię zainteresować

0 Responses

  1. Izabela pisze:

    Jedź i odpoczywaj, dzięki za kalendarz, pozdrawiam!☺

    1. Kinga Petrus pisze:

      Oj ale wypoczęłam 🙂 pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kinga Petrus

Nikt nie jest perfekcyjny. Dla każdego to pojęcie może znaczyć coś innego. Dla mnie ważne jest to, by stworzyć taki dom, w którym każdy z członków naszej rodziny będzie czuł się dobrze.

Popularne kategorie
DIY
Warto przeczytać
Porozmawiajmy
Jak mogę Ci pomóc?
Witaj,

jak mogę Ci pomóc?

Masz problem z TM6? - najpierw skontaktuj się ze swoim przedstawicielem