DIY Kalendarz Adwentowy – 2018 rok

Zeszłoroczny kalendarz adwentowy możecie zobaczyć we wpisie „Mój pierwszy kalendarz adwentowy”.

W tym roku postawiłam również na prostotę i tym razem powstał biały kalendarz adwentowy, który powiesiłam na ścianie.

CO JEST POTRZEBNE DO ZROBIENIA KALENDARZA ADWENTOWEGO

Kupiłam białe torebki śniadaniowe na kanapki. Miałam w domu klamerki drewniane i różne naklejki. Tyle wystarczyło, by zrobić kalendarz adwentowy.

diy kalendarz adwentowy

Kalendarz adwentowy powiesiłam na ścianie. Użyłam zwykły sznurek, wzięłam gałązki z choinki, bombki i lampki i powstał całkiem fajny projekt.

diy kalendarz adwentowy
diy kalendarz adwentowy

DLA KOGO JEST KALENDARZ ADWENTOWY

Kalendarz adwentowy można przygotować dla każdego. Jest to idealny prezent dla Mamy, siostry czy własnych dzieci. Myślę, że każdy lubi niespodzianki i każdego dnia z uśmiechem będzie odpakowywał każdą paczuszkę z drobiazgiem.

CO WŁOŻYĆ DO KALENDARZA ADWENTOWEGO

Sama szukałam inspiracji w internecie, ale finalnie zastanowiłam się co lubi osoba, dla której przygotowuję kalendarz.

Tych drobiazgów musi być aż 24, więc czasem są to drobiazgi, a czasem droższe rzeczy np. bilety na Disney na lodzie lub lakier do paznokci dla dzieci.

Zakupy do kalendarza adwentowego warto robić nawet cały rok. Na wyprzedażach, w promocjach 2+2 itp. Będzie wtedy łatwiej stworzyć coś wyjątkowego i nie odczujemy tego tak mocno po kieszeni.

diy kalendarz adwentowy

Ciekawa jestem jaki kalendarz przygotuję w przyszłym roku. Może zrobię go nie tylko dla Ani, ale również dla innych swoich bliskich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Mam na imię Kinga.

Nikt nie jest perfekcyjny. Dla każdego to pojęcie znaczy coś innego. Ważne jest, by stworzyć taki dom, w którym każdy z członków naszej rodziny będzie czuł się dobrze.