Wiosenne porządki – mycie okien

Z nadejściem wiosny rozpoczął się czas przygotowań do świąt Wielkanocnych. Nieodłącznym ich elementem są przedświąteczne porządki, które wprowadzą do każdego mieszkania świeżą i odświętną atmosferę. Warto je zaplanować i rozpocząć już teraz,
aby uniknąć zmęczenia i pośpiechu, które potrafią zniszczyć nasz świąteczny nastrój.

Czyste, lśniące szyby, zadbany parapet i śnieżnobiałe firanki to cel, który każda z nas chce osiągnać stosując najrozmaitsze środki czyszczące.
Poniżej chciałabym Wam przedstawić produkty marki Frosch o których już kiedyś pisałam. Tym razem wszystkie dotyczą mycia okien.


Płyn do mycia szyb marki Frosch
sprawi, że wnętrze domu szybciej wypełni się słonecznym blaskiem. Szybko i sprawnie nabłyszczy szyby, lustra i szklane drzwiczki w meblach. To środek na bazie spirytusu o bardzo szerokim zakresie stosowania. Idealnie czyści szkło i inne zewnętrzne lub wewnętrzne powierzchnie gładkie. Dzięki silnie działającym komponentom skutecznie czyści szkło nie pozostawiając smug.

 

 

 

Sól do prania firan marki Dr. Beckmann to jedyny tego typu produkt na polskim rynku stworzony specjalnie do prania delikatnych firan i zasłon. Jego zadaniem jest usunięcie kurzu, osadu nikotynowego oraz pyłków. Specjalna formuła „Hygiene Plus” pomaga trwale usuwać pyłki, co minimalizuje ryzyko utrzymywania się alergenów w fałdach materiału. Sprawi, że firanki odzyskają swój oryginalny śnieżnobiały odcień, a zasłony znów są błyszczące i kolorowe. Stosowany jest jako uzupełnienie proszków lub płynów do prania.

 

 

 

Środek czyszczący do marmuru i granitu marki Dr.Beckmann to preparat do czyszczenia powierzchni z naturalnego i sztucznego kamienia. Rekomendowany również do czyszczenia parapetów. Usuwa uporczywe zabrudzenia. Nie niszczy czyszczonych powierzchni, nie działa żrąco ani wybielająco. Pozostawia świeży zapach.

 

 

 

A Wy jakich środków używacie? W jaki sposób dbacie o wygląd swoich okien i firan?

Jedna odpowiedź do “Wiosenne porządki – mycie okien”

  1. Anonymous pisze:

    Parapety kamienne nabłyszczam Sidoluxem "do kamienia i terakoty".

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mam na imię Kinga.

Nikt nie jest perfekcyjny. Dla każdego to pojęcie znaczy coś innego. Ważne jest, by stworzyć taki dom, w którym każdy z członków naszej rodziny będzie czuł się dobrze.Close
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
This error message is only visible to WordPress admins

Error: admin-ajax.php test was not successful. Some features may not be available.

Please visit this page to troubleshoot.