Nietypowe zastosowanie zmywarki do mycia naczyń

Autor

Kinga Petrus

Na rynku wciąż pojawiają się nowe innowacyjne pomysły na wykorzystanie sprzętu AGD. Wszystko po to by usprawnić codzienne obowiązki domowe,a także po to by żyło nam się wygodniej.


ZMYWARKA

Jest niezwykle przydatnym urządzeniem, ułatwiającym nam życie. Okazuje się jednak, że isnieją inne możliwości wykorzystania tego urządzenia.

Bardzo popularnym wśród mam sposobem na wykorzystanie zmywarki jest użycie jej do mycia zabawek. Klocki, gryzkai inne plasikowe zabawki dla dzieci możecie spokojnie umyć w zmywarce. Program 50 stopni spokojnie wystarczy i nie zniszczy ich jednak niektórzy producenci już zaczęli umieszczać programy myjące zabawki oraz umieszczają w nich specjalne kosze na nie przeznaczone.

Co jeszcze myjecie z zmywarkach??

Udostępnij wpis

Czytaj dalej

Przeczytaj inne wpisy, które mogą Cię zainteresować

5 Responses

 1. Anonymous pisze:

  Wspaniale się dopiera czapka z daszkiem(biała)nie pozostawia smug i daszek się nie złamie

  1. K.B. pisze:

   super porada 🙂

 2. Anonymous pisze:

  Zapomniałam o sztucznych kwiatkach , też rewelacyjnie jak nowe

 3. Milena pisze:

  Czesci lodowki. Mam krateczki w lodowce i ciezko sie je myje, tak by to zrobic dokladnie. Poza tym poleczki. Czesci wentylatorow z plattiku.

 4. Paulina pisze:

  Chyba każda mama próbowała już czyścić zabawki w zmywarce, bo jest to naprawdę wygodne i szybkie. Ten sprzęt jak widać bardzo się przydaje, zwłaszcza jeśli w domu jest wielu domowników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kinga Petrus

Nikt nie jest perfekcyjny. Dla każdego to pojęcie może znaczyć coś innego. Dla mnie ważne jest to, by stworzyć taki dom, w którym każdy z członków naszej rodziny będzie czuł się dobrze.

Popularne kategorie
DIY
Warto przeczytać
Porozmawiajmy
Jak mogę Ci pomóc?
Witaj,

jak mogę Ci pomóc?

Masz problem z TM6? - najpierw skontaktuj się ze swoim przedstawicielem