Streszczenie siódmego odcinka drugiego sezonu – Perfekcyjna Pani Domu Małgosia Rozenek

Autor

Kinga Petrus

1. Zapach w łazience jest bardzo ważny. Jak zrobić domowy odświeżacz powietrza?

Do 2 szklanek wody wsyp łyżeczkę sody oczyszczonej, łyżkę soku z cytryny i kilka kropel Twojego ulubione olejku zapachowego. Dokładnie wymieszaj i wlej do spryskiwacza. Jest to prosty i tani sposób na odświeżenie zapachu w łazience. 
2.  Są różne rodzaje plastikowych pojemników. Je także musimy gdzieś przechowywać, pamiętajmy o tym już na etapie zakupu. Wybierajmy takie, które chowają się jedno w drugie.

3. Nie każdy mebel można wynieść na zewnątrz , aby go wytrzepać. Co wtedy zrobić?  Połóż na niego wilgotne prześcieradło i wytrzep. W ten sposób pozbywasz się kurzu i odświeżasz mebel.

 4. Koszyki wiklinowe są bardzo praktyczne, a oprócz tego są bardzo dekoracyjne. Żeby zachowały swój walor dekoracyjny, muszą być systematycznie czyszczone. Najlepiej czyście się je szczoteczką do zębów, zmoczonej w wodzie z dodatkiem sody.  Potem wystarczy jedynie wytrzeć je do sucha.

źródło zdjęć: TVN.PL

Udostępnij wpis

Czytaj dalej

Przeczytaj inne wpisy, które mogą Cię zainteresować

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kinga Petrus

Nikt nie jest perfekcyjny. Dla każdego to pojęcie może znaczyć coś innego. Dla mnie ważne jest to, by stworzyć taki dom, w którym każdy z członków naszej rodziny będzie czuł się dobrze.

Popularne kategorie
DIY
Warto przeczytać
Porozmawiajmy
Jak mogę Ci pomóc?
Witaj,

jak mogę Ci pomóc?

Masz problem z TM6? - najpierw skontaktuj się ze swoim przedstawicielem