Oszczędzanie – kilka przydatnych porad – cz. II – KULTURA NIE MUSI RUJNOWAĆ

Autor

Kinga Petrus

 

Planując wycieczkę do muzeum, kina czy parku rozrywki możemy wybrać taki dzień, w którym wstęp jest za darmo albo bilety są tańsze.

W czerwcu mam w planach wybrać się do Krakowa na wystawę Human Body – bilety nie są tanie, ale wybiorę się w piątek. Zamiast 60zł za bilet zapłacę 50zł. 
 
 
 
Muzea w Warszawie również nie muszą kosztować dużo. W sierpniu wybieram się do Warszawy, a bilety nabyłam już teraz – dla dwóch osób podróż autokarem w dwie strony kosztowała mnie 14zł. Na jednej ze stron znalazłam listę muzeów do których wstęp może być bezpłatny – np. Muzeum Narodowe jest bezpłatne w piątek.
 
Bilety do kina najdroższe są od piątku do niedzieli. Wejdźcie na strony kin, które są w Waszych miastach i sprawdźcie promocje. W środy np. kupimy dwa bilety w cenie jednego. Na stronach zakupów grupowych równie często można nabyć bilety do kina np. 70% taniej.
 
Konkursy – bierzecie w nich udział? Nas stronach naszych miast znajdziemy mnóstwo konkursów, gdzie do wygrania są bilety wstępu. Kiedyś zdobyłam dwa bilety na maraton filmowy, moja siostra również wygrała bilety do kina. Warto próbować :).
 
Gdzie udało się Wam ostatnio zobaczyć coś ciekawego, nie płacąc za to dużo pieniędzy? Jakie atrakcje w Waszych miastach są dostępne w promocyjnych cenach?

Udostępnij wpis

Czytaj dalej

Przeczytaj inne wpisy, które mogą Cię zainteresować

4 Responses

  1. Agata B. pisze:

    Studyjne kina np. w Katowicach mają ciekawą ofertę: http://www.mmsilesia.pl/439194/2013/2/6/studyjne-… A gdy jest się rodziną wielodzietną, można skorzystać z karty Nas Troje i więcej: http://www.katowice.eu/uzyskanie-karty.htm

  2. Mi np. udało się ostatnio wygrać właśnie bilety do teatru – normalnie bym tyle za nie nie zapłaciła 🙂

  3. The Human Body to dobry wybór. Byłem przedwczoraj, ale w Gdańsku i wrażenia są niesamowite.

  4. K.B. pisze:

    Już nie mogę się doczekać. Ostatnio sąsiad był z rodziną – wszyscy zachwyceni 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kinga Petrus

Nikt nie jest perfekcyjny. Dla każdego to pojęcie może znaczyć coś innego. Dla mnie ważne jest to, by stworzyć taki dom, w którym każdy z członków naszej rodziny będzie czuł się dobrze.

Popularne kategorie
DIY
Warto przeczytać
Porozmawiajmy
Jak mogę Ci pomóc?
Witaj,

jak mogę Ci pomóc?

Masz problem z TM6? - najpierw skontaktuj się ze swoim przedstawicielem