Kalendarz do druku maj 2017

Autor

Kinga Petrus

Właśnie czytam co pisałam Wam odnośnie planów na kwiecień i przykrością stwierdzam, że niestety plan nie został zrealizowany. Miało być dużo wpisów związanych z kawalerką, ale niestety cały remont znowu się przesunął w czasie i dopiero teraz kompletuję wpisy. Łazienka jest już gotowa – brakuje tylko pralki, która przyjedzie jutro i brakuje drzwi. Oj tutaj popełniłam największy błąd – dopiero tydzień temu zamówiłam drzwi a czeka się na nie nawet do miesiąca czasu 🙁

Ale mam jeszcze chwilę, by to wszystko ogarnąć. W czwartek będą ostatnie szlify w mieszkaniu, a później już zostanie tylko składnie ostatnich mebli i będziemy szukali najemcy.

Plany na Maj

Maj zapowiada się bardzo fajnie. Mamy z mężem 4 rocznicę ślubu, która przypada w majówkę. Braliśmy ślub 2 maja 2013 i wtedy to był czwartek 🙂 Trochę nietypowo, ale to był dzień wolny dla wszystkich naszych gości. Poza tym mam na blogu pojawią się bardzo fajne wpisy, które zajmują mi bardzo dużo czasu i ciągle przekładam ich publikację. Wszyscy, którzy czekają na wpisy dotyczące kawalerki i zestawienie kosztów, już niedługo doczekają się i dowiedzą się ile nas to wszystko kosztowało 🙂

W związku ze zbliżającym się nowym miesiącem znowu mam dla Was kalendarz do druku całkiem za darmo.

[download id=”7843″]

[download id=”7846″]

[download id=”7849″]

[download id=”7854″]

Kalendarze najlepiej drukować na papierze grubszym niż zwykła kartka. Ja często drukuje je na bloku technicznym. Ustawcie też najlepszy wydruk w ustawieniach drukarki. Wtedy kolory będą żywe i kalendarz będzie ładnie wyglądał.

A jeśli chcecie od razu mieć kalendarz na cały rok to szukajcie go TUTAJ

Jakie macie plany na kwiecień?

Udanego planowania Wam życzę 🙂

Kinga

ps. zapiszcie się do Newslettera, w końcu wyślę obiecanego maila, bo zbieram się do tego od dłuższego czasu

Udostępnij wpis

Czytaj dalej

Przeczytaj inne wpisy, które mogą Cię zainteresować

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kinga Petrus

Nikt nie jest perfekcyjny. Dla każdego to pojęcie może znaczyć coś innego. Dla mnie ważne jest to, by stworzyć taki dom, w którym każdy z członków naszej rodziny będzie czuł się dobrze.

Popularne kategorie
DIY
Warto przeczytać
Porozmawiajmy
Jak mogę Ci pomóc?
Witaj,

jak mogę Ci pomóc?

Masz problem z TM6? - najpierw skontaktuj się ze swoim przedstawicielem