KALENDARZ DO DRUKU LISTOPAD 2017

Autor

Kinga Petrus

Nie wierzę, że minął kolejny miesiąc. Dopiero zaczął się październik, a wczoraj zaczęłam planować listopad, który zacznie się jutro.

 

 

Gdy nadchodzi listopad uświadamiam sobie, że do Świąt pozostało już naprawdę niewiele czasu. Od czwartku w sklepach znajdziemy już pewnie produkty świąteczne, chociaż jeden ze sklepów już od dwóch tygodni oferuje nam słodycze w kształcie mikołaja.

Na blogu pojawią posty związane ze Świętami, szykuję kilka fajnych porad. Może jakieś wyzwanie pod kątem porządków 🙂 A może są jakieś tematy, które chcielibyście bym poruszyła? – może nie radzicie sobie z czymś przez co okres przedświąteczny jest zawsze nerwowy. Piszcie w komentarzach, chętnie poznam Wasze zdanie.

Poniżej jak co miesiąc znajdziecie pliki do druku i razem z moimi kalendarzami możecie zaplanować nowe miesiące. Planuję zrobić nowy kalendarz na 2018 i chciałabym w nim uwzględnić kilka pól, bo mi paru rzeczy brakuje. Co powinno według Was znaleźć się w kalendarzu?

 

 

Dzisiaj mam do Was te pytania, i te same zadam w Newsletterze, bo i on od listopada przejdzie metamorfozę i będzie fajny, ciekawy i pełen nowych rzeczy 🙂 Jeśli jeszcze nie zapisaliście się na newsletter to możecie to zrobić TUTAJ

 

KALENDARZE DO WYDRUKU

 

POBIERZ KALENDARZ W KOLORZE FIOLETOWYM

 

kalendarz do druku listopad 2017

POBIERZ KALENDARZ W KOLORZE RÓŻOWYM

 

kalendarz do druku listopad 2017

POBIERZ KALENDARZ W KOLORZE SZARYM

 

kalendarz do druku listopad 2017

 

POBIERZ KALENDARZ W KOLORZE TURKUSOWYM

 

Miłego planowania 🙂

 

 

Udostępnij wpis

Czytaj dalej

Przeczytaj inne wpisy, które mogą Cię zainteresować

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kinga Petrus

Nikt nie jest perfekcyjny. Dla każdego to pojęcie może znaczyć coś innego. Dla mnie ważne jest to, by stworzyć taki dom, w którym każdy z członków naszej rodziny będzie czuł się dobrze.

Popularne kategorie
DIY
Warto przeczytać
Porozmawiajmy
Jak mogę Ci pomóc?
Witaj,

jak mogę Ci pomóc?

Masz problem z TM6? - najpierw skontaktuj się ze swoim przedstawicielem