Jak zostać przedstawicielem Thermomix

Autor

Kinga Petrus

JAK ZOSTAĆ PRZEDSTAWICIELEM THERMOMIX

Jeśli szukasz informacji na temat tego jak rozpocząć przygodę bycia przedstawicielem Thermomix to dobrze trafiłaś / trafiłeś. Poniżej znajdziesz mnóstwo informacji na temat bycia przedstawicielem i pracy w firmie Vorwerk.

ODPOWIEDZ PROSZĘ NA PONIŻSZE PYTANIA:

  • szukasz nowej pracy?
  • czy chcesz dorobić do domowego budżetu – bo wzrósł Ci kredyt, a inflacja spowodowała podwyżkę cen wszystkich produktów?
  • jest coś co denerwuje Cie w obecnej pracy i myślisz nad zmianą?
  • masz marzenia do spełnienia, ale brakuje Ci funduszy?

Jeśli na jedno z poniższych pytań odpowiedziałaś TAK to zachęcam Cię do zainteresowania się pracą w firmie Vorwerk.

MOJA HISTORIA – dlaczego zdecydowałam się być przedstawicielem handlowym

Chciałam zmienić coś w swoim życiu, spróbować czegoś nowego. Od kilku lat pracowałam w domu i chciałam wyjść na zewnątrz, by poznawać nowych ludzi. Pieniądze też były dla mnie motywacją, bo bez nich, nie jestem w stanie zrealizować swoich marzeń. Praca w Vorwerk jest dla mnie dodatkowym źródłem utrzymania, a zarobione pieniądze odkładam i realizuje swoje cele.

Jestem przedstawicielem Thermomix od 3 lat. Godzę bycie Mamą ( Ania 7 lat, Staś 2 lata) z pracą firmie Vorwerk oraz z prowadzeniem bloga i kanałów na Instagramie. Praca na własny rachunek wymaga dyscypliny, ale nie zamieniłabym jej na żadną inną. To właśnie dzięki takiej pracy, mam możliwość rozwijać pasje dzieci i realizować się na wielu płaszczyznach.

KTO SPRAWDZI SIĘ W PRACY PRZEDSTAWICIELA

Jeśli lubisz kontakt z ludźmi i Thermomix stał się niezastąpionym urządzeniem w Twojej kuchni – jesteś idealnym kandydatem na przedstawiciela handlowego. Nieważne ile masz lat, jeśli chcesz coś zmienić w swoim życiu to najwyższy czas podjąć to ryzyko. Nic nie tracisz, możesz tylko zyskać.

„Kluczem do szczęścia jest posiadanie marzeń; kluczem do sukcesu jest ich realizacja.”

Praca przedstawiciela polega na dzieleniu się swoją pasją z innymi. Będąc przedstawicielem pokazujesz jak Thermomix TM6 może zmienić czyjeś życie. Nie jesteś nachalny, nie namawiasz do zakupu od pierwszego kontaktu z klientem. Gospodarz prezentacji widząc urządzenie sam dochodzi do wniosku, że urządzenie jest mu potrzebne i wtedy prezentacja kończy się zakupem.

Wśród przedstawicieli można spotkać osoby wykonujące przeróżne zawody. W mojej grupie są: nauczyciele, dietetycy, handlowcy, a także mamy. Dla większości jest do dodatkowe źródło utrzymania, a część z nich pracuje tylko w firmie Vorwerk. To od Ciebie będzie zależało co chcesz osiągnąć w tej pracy.

Zalety pracy jako Przedstawiciel Handlowy Vorwerk

Elastyczność

To od Ciebie zależy ile osiągniesz w tej pracy. Organizujesz swój czas sama, wybierasz godziny pracy. Możesz pracować 2 dni w tygodniu lub 7. 
Masz małe dziecko? - to praca dla Ciebie, jeśli potrzebujesz dodatkowego źródła pieniędzy.

Niezależność

Gdy mamy do dyspozycji pieniądze, możemy podwyższyć standard życia, podróżować po świecie, wypoczywać, rozwijać swoje pasje. Jeśli chcesz zostać przedstawicielem, a nie posiadasz urządzenia Thermomix TM6, to będziesz mogła go wypracować w Programie na Start.

Możliwość rozwoju

Firma daje możliwość rozwijania swoich umiejętności interpersonalnych, organizuje szkolenia, by poszerzać swoją wiedzę biznesową, W przyszłości możesz dostać propozycję zostania Liderem Grupy.

MASZ WĄTPLIWOŚCI?

 

 

 

Jeśli jesteś ze Śląska to podejmując współpracę z firmą trafisz do mojego zespołu. Jednak zanim to się stanie skontaktuj się ze mną bym mogła Cię pokierować.

 

 

 

PREZENTACJA_THERMOMIX

Jeśli masz pytania na temat Thermomix TM6 lub chcesz się dowiedzieć czego na temat pracy jako Przedstawiciel Handlowy, a może chcesz mnie zaprosić do siebie na prezentacje skontaktuj się ze mną:

 

thermomix[at]perfekcyjnawdomu.pl – kliknij w e-mail

604 403 180 – kliknij w numer telefonu

Udostępnij wpis

Czytaj dalej

Przeczytaj inne wpisy, które mogą Cię zainteresować

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kinga Petrus

Nikt nie jest perfekcyjny. Dla każdego to pojęcie może znaczyć coś innego. Dla mnie ważne jest to, by stworzyć taki dom, w którym każdy z członków naszej rodziny będzie czuł się dobrze.

Popularne kategorie
DIY
Porozmawiajmy
Jak mogę Ci pomóc?
Witaj,

jak mogę Ci pomóc?

Masz problem z TM6? - najpierw skontaktuj się ze swoim przedstawicielem