Aplikacje na telefon, które pomagają w szukaniu promocji

Autor

Kinga Petrus

Pomyślałam, że podzielę się z Wami aplikacjami na telefon, których używam lub kiedyś używałam. W tych aplikacjach znajdziecie wszystkie gazetki większych sklepów. Dzięki nim szybko dowiecie się, jakie promocje są w Waszym ulubionym sklepie, a to pozwoli Wam zaplanować zakupy na najbliższe dni.

Mam za sobą kilka miesięcy używania niektórych aplikacji i na końcu dowiecie się jakiej aktualnie używam, która spełnia moje oczekiwania w 100%.

 

QPONY

Bardzo popularna aplikacja. Ma ponad 1 milion pobrań. Oprócz gazetek zawiera kupony i informacje o dostępnych rabatach w sklepach. Smakosze fast foodów znajdą tu coś dla siebie 🙂 Idealna dla studentów i nie tylko.

 

 

aplikacje na telefon które pomagają w szukaniu promocji

 

Używałam jej kiedyś częściej, później zmieniłam na inną, o której napiszę na końcu.

Na stronie głównej pojawiają się nazwy sklepów z okładką jednej z najnowszych gazetek. Po kliknięciu przechodzimy do danego sklepu i widzimy wszystkie aktualne gazetki. Np. Biedronka zawsze ma kilka obowiązujących w tym samym czasie gazetek.

 

qpony_aplikacja_4

 

Co mi się w niej bardziej podoba? Możliwość dodania danej gazetki do katalogu ulubione. Czasem tak mam, że przeglądam gazetkę, coś mi się w niej podoba, a potem o tym zapominam. Zakładka ulubione spełnia moje oczekiwania w 90% 🙂

 

aplikacje na telefon które pomagają w szukaniu promocji

OKAZJUM

Znam portal okazjum.pl, z którym kiedyś współpracowałam. Niedawno odkryłam, że oferują również aplikację na telefon. Opublikowana niedawno, bo ma póki co tylko 10 tyś pobrań, ale jest warta uwagi.

 

 

okazjum_aplikacja_1-horz

 

Gazetek możemy szukać poprzez zakładkę sklepy, które niestety nie są umieszczone alfabetycznie lub poprzez zakładkę gazetki. Możemy wybrać ulubione sklepy lub ulubione kategorie, które nas interesują. Np. artykuły dziecięce w których znajdziemy aż 5 sklepów .

 

okazjum_aplikacja_6-horz

 

Nie zauważyłam możliwości tworzenia listy zakupów, a ta funkcja jest mi najbardziej potrzebna. Poniżej znajduje się mój numer jeden wśród aplikacji na telefon z gazetkami.

BLIX

Jedna z najbardziej popularnych aplikacji i moja ulubiona, której używam ostatnio cały czas. Ma ponad 1 milion pobrań. Jest stale aktualizowana i dodawane są nowe sklepy i informacje o promocjach.

 

 

Aplikacja pozwala na wybór sklepów, których gazetki nas interesują. Możemy zmienić kolor skórki aplikacji, udostępnić gazetkę znajomym poprzez inne aplikacje lub wysłać mailem.

 

aplikacje na telefon które pomagają w szukaniu promocji

 

Aplikacja pozwala na tworzenie listy zakupów. Po otwarciu danej gazetki widzimy stronę gazetki. Na górze znajduje się strzałka, po jej kliknięciu strona zostanie dodana do listy zakupów i nigdy już nie zapomnimy co chcemy kupić i kiedy dana rzecz będzie dostępna w sklepie. Nie byłam w stanie zrobić zrzutu ekranu, na którym widać strzałkę, ale z pewnością ją zauważycie podczas przeglądania oferty.

 

aplikacje na telefon które pomagają w szukaniu promocji

 

Gdy pojawi się nowa gazetka dostaję powiadomienie na górnym pasku telefonu, dzięki temu jestem informowana na bieżąco o nowych promocjach.

A Wy jakich aplikacji używacie?

Może znaleźliście lepsza i chętnie dowiem się o jej istnieniu 🙂

ps. znowu zaczęłam wysyłać Newsletter. 
Informuję w nim o nowościach na blogu, konkursach. 
O wielu rzeczach dowiecie jako pierwsi z Newslettera, dopiero później te informacje pojawią się na blogu. Zachęcam do zapisywania się.

 

Udostępnij wpis

Czytaj dalej

Przeczytaj inne wpisy, które mogą Cię zainteresować

0 Responses

 1. Anderski pisze:

  Qpony nie sprawdziły się w moim mieście. Promocje bywają złudne. Albo oferowane jest coś, czego w ogóle się nie chce. Ciężko dogodzić człowiekowi, dlatego słowo “promocja” słabo na mnie działa 😛

  1. Kinga pisze:

   Zależy czego się oczekuje i szuka 🙂

 2. Basia pisze:

  Dopiero zaczynam zabawę z aplikacjami. Dzięki za ten post, bo jakoś wcześniej nie miałam głowy do tego. Korzystasz z bezpłatnych próbek testowania produktów? Chodzi mi o jakąś stronę internetową na której można zgłosić swoją chęć testowania. Pozdrawiam

 3. Kinga pisze:

  Korzystam z telefonu cały czas i staram się szukać ciekawych aplikacji 🙂 Być może będę o nich pisała częściej. Długo korzystam ze Streetcom i w zasadzie tylko z tej strony 🙂

 4. Jakoś szczególnie nie poluję na bony i promocje, ale jak się jakieś pojawiają, to z chęcią korzystam. Z aplikacją jest na pewno wygodniej i o czasie, bez zgłaszania się po przecenach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kinga Petrus

Nikt nie jest perfekcyjny. Dla każdego to pojęcie może znaczyć coś innego. Dla mnie ważne jest to, by stworzyć taki dom, w którym każdy z członków naszej rodziny będzie czuł się dobrze.

Popularne kategorie
DIY
Warto przeczytać
Porozmawiajmy
Jak mogę Ci pomóc?
Witaj,

jak mogę Ci pomóc?

Masz problem z TM6? - najpierw skontaktuj się ze swoim przedstawicielem