Akcja Milion! – Shell FuelSave – by jeździć oszczędnie i mieć mniejsze zużycie paliwa

Autor

Kinga Petrus

Zdecydowałam się przystąpić do akcji Projekt Milion! i zareklamować go Wam z jednego prostego powodu jakim jest oszczędzanie paliwa.
Głównym celem projektu jest promowanie ekonomicznego stylu jazdy samochodem, tak by każdy z nas nauczył się oszczędzać paliwo. Ja wydaję na paliwo ok. 400zł miesięcznie, a bardzo chciałabym płacić mniej, by przeznaczyć pieniądze na inne przyjemności. Czy jest to możliwe? Zobaczymy.
CEL-MILION, to projekt, na który składa się sekwencja mini gier odsłanianych w kolejnych miesiącach. Wyzwanie Shell FuelSave jest pierwszą odsłoną cyklu. Grze towarzyszą dwie aplikacje: Przygotowanie do jazdy” i „Oszczędzanie paliwa”


Poprzez grę Cel Milion, Shell chciałby przeszkolić milion osób na całym świecie w zakresie ekonomicznej jazdy. Dlatego też, każda osobą biorąca udział w projekcie, ma wyjątkową okazję konkurować z kierowcami z całego świata i zostać jednym z miliona. Na najlepszych czekają wyjątkowe nagrody, sygnowane białym jabłuszkiem.
W jaki sposób Shell uczy nas ekonomicznej jazdy i oszczędzania paliwa?  
Służą temu proste aczkolwiek, często zapominane zachowania. Być może dzięki grze w zabawny, a może i śmieszny sposób uda się nam zachęcić kierowców do wdrażania w życie zasad ekonomicznej jazdy.
Dzisiaj chciałam Wam przekazać kilka podstawowych informacji na temat gry i zaprosić na stronę, gdzie możecie uczyć się ekonomicznej jazdy.

Ja zaczynam testować grę i powiem Wam, że jest wciągająca. Kolejny post będzie opisem mojej przygody z akcją Shella i powiem Wam czego się nauczyłam 🙂
Ps. Póki co mam 45 miejsce 😉  
  

Udostępnij wpis

Czytaj dalej

Przeczytaj inne wpisy, które mogą Cię zainteresować

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kinga Petrus

Nikt nie jest perfekcyjny. Dla każdego to pojęcie może znaczyć coś innego. Dla mnie ważne jest to, by stworzyć taki dom, w którym każdy z członków naszej rodziny będzie czuł się dobrze.

Popularne kategorie
DIY
Warto przeczytać
Porozmawiajmy
Jak mogę Ci pomóc?
Witaj,

jak mogę Ci pomóc?

Masz problem z TM6? - najpierw skontaktuj się ze swoim przedstawicielem