Akcja błysk od 17.09 w Lidlu, a u mnie testowanie produktów z oferty

Autor

Kinga Petrus

Od poniedziałku 17.09, w sklepach sieci LIDL, rozpocznie się Akcja Błysk. W ofercie będzie można znaleźć wiele przydatnych produktów, które ułatwią nam dbanie o dom. 

Jutro otrzymam 10 produktów do testowania. Będę miała cały weekend by ich użyć, a następnie wybiorę te, które na stałe zagoszczą w moim domu. A może wszystkie okażą się na tyle dobre, że warto je będzie kupić w poniedziałek w sklepach Lidl? Zobaczymy 🙂

Udostępnij wpis

Czytaj dalej

Przeczytaj inne wpisy, które mogą Cię zainteresować

5 Responses

 1. Anonymous pisze:

  spray do czyszczenia piekarnika jest the best, do wszystkiego!!!

 2. Ania i Konrad pisze:

  Choć z tego mieszkania wyprowadzę się za parę dni, to chciałabym je jakoś posprzątać, żeby zostało po mnie dobre wrażenie. Płyn do kuchenek nie jest drogi, więc może zakupię.

 3. Anonymous pisze:

  a co sądzicie o mini spray'u? jeśli chodzi o zapach i skuteczność

 4. Anonymous pisze:

  uzywam kilku produtow z serii W5 i jestem z nich bardzo zadowolna Bardzo dobre sa produkty do zmywarki: sol i kostki 3 warstowe, do tego plyn do mycia lazienek, z octem, na duzy kamien jest doskonaly. I cena bardzo rozsadne 🙂 Ewa

 5. Agnieszka pisze:

  Ja się niestety rozczarowałam płynem do mycia toalety (jest w stałej ofercie). Po tym doświadczeniu w Lidlu kupuję tylko żywność. Może po przeczytaniu Pani opinii odważę się spróbować czegoś nowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kinga Petrus

Nikt nie jest perfekcyjny. Dla każdego to pojęcie może znaczyć coś innego. Dla mnie ważne jest to, by stworzyć taki dom, w którym każdy z członków naszej rodziny będzie czuł się dobrze.

Popularne kategorie
DIY
Warto przeczytać
Porozmawiajmy
Jak mogę Ci pomóc?
Witaj,

jak mogę Ci pomóc?

Masz problem z TM6? - najpierw skontaktuj się ze swoim przedstawicielem