Streszczenie piątego odcinka drugiego sezonu – Perfekcyjna Pani Domu Małgosia Rozenek

Autor

Kinga Petrus
Mycie ścierek po sprzątaniu

Po sprzątaniu też trzeba posprzątać. Brudne ścierki, końcówkę mopa wkładamy do pralki, sypiemy odrobinę proszku (pamiętaj – nie wlewaj płynu zmiękczającego). Ustaw krótki program. Po wypraniu i wyschnięciu odłożysz szmatki na swoje miejsce.
Kończący się błyszczyk do ust 
Kiedy kończy się nam błyszczyk do ust, a mimo wszystko widzimy, że jest go jeszcze odrobinę na ściankach opakowania, włóżmy błyszczyk do ciepłej wody. Pod wpływem ciepła resztki kosmetyku ściekają na dno i możemy go jeszcze kilka razy użyć.
Pomysł na śniadanie

Kroimy paprykę w taki sposób jak widać na zdjęciu poniżej. Wbijamy do środka jajko. Jeśli białko wysunie się spod paprykę, zbieramy jego nadmiar drewnianą łyżką.

Bardzo fajny pomysł na zdrowe, pożywne śniadanie.

Drewniane przybory kuchenne

Nowe drewniane przybory kuchenne przed pierwszym użyciem natrzyj oliwą lub olejem (oczywiście jadalnym). Umyj później w gorącej wodzie. Pozostaw do wyschnięcia i powtórz czynność. Tak zaimpregnowane przybory będą nam służyły przez długie lata.
Kostki lodu z wina
Jeśli po spotkaniu ze znajomymi zostanie Wam odrobina wina, wlejcie go do pojemnika na kostki lodu. Wino przydaje się do przygotowania niektórych potraw, a dzięki zamrożonym kostkom nie będziemy musiały otwierać całej butelki.
To samo zróbmy z sokiem. Tak przygotowane kostki, użyte do takiego samego soku nie rozcieńczą go tylko schłodzą.
źródło zdjęć: TVN.PL

Udostępnij wpis

Czytaj dalej

Przeczytaj inne wpisy, które mogą Cię zainteresować

3 Responses

  1. Lubię oglądać perfekcyjną panią domu- motywuje mnie to do sprzątania ;). Ale mimo wszystko wolę wersję brytyjską.

  2. Miss Juliette pisze:

    Uwielbiam ten program. Ja, tak szczerze, wolę polską wersję, jest bardziej osadzona w naszych realiach i przez to trafia po prostu w sedno sprawy.:) Brytyjki mają większy brud, więc rady Pani Gosi są dla nas najbardziej odpowiednie.;)) Takie jest moje zdanie.:)

  3. Anonymous pisze:

    Jak dobrze, że Perfekcyjna Pani domu już je śniadania, ostatnio była dumna, że je pomija:http://www.udietetykow.pl/dieta-perfekcyjnej-pani-domu/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kinga Petrus

Nikt nie jest perfekcyjny. Dla każdego to pojęcie może znaczyć coś innego. Dla mnie ważne jest to, by stworzyć taki dom, w którym każdy z członków naszej rodziny będzie czuł się dobrze.

Popularne kategorie
DIY
Warto przeczytać
Porozmawiajmy
Jak mogę Ci pomóc?
Witaj,

jak mogę Ci pomóc?

Masz problem z TM6? - najpierw skontaktuj się ze swoim przedstawicielem