Proste składanie ręczników bez krawędzi metodą Anthea Turner

Autor

Kinga Petrus

Bardzo prosta metoda na składanie ręczników. Jeśli trzymasz ręczniki na wierzchu, w łazience, będą się ładnie prezentowały. Sama korzystam z tej metody składania.

 Jak się składa ręczniki? Zobaczcie instrukcję poniżej:

A tak ręczniki prezentują się na półce. Moim zdaniem wygląda to bardzo ładnie, tylko troszkę więcej miejsca zajmują niż przy tradycyjnym składaniu. Można je położyć w taki sposób jak poniżej – ręczniki wyglądają jakby było ich dwa razy więcej – a to tylko 4 ręczniki. Drugim sposobem jest ułożenie ich odwrotnie – wtedy widoczna jest tylko jedna krawędź.

Udostępnij wpis

Czytaj dalej

Przeczytaj inne wpisy, które mogą Cię zainteresować

3 Responses

  1. jm pisze:

    Super! Muszę ze swoimi ręcznikami tak spróbować. No ale może nie na podłodze… dla mnie to karygodne kłaść ręcznik do ciała na podłogę, choćby nie wiem jak była ona czysta.

  2. też mnie to raziło że na podłodze bo to w końcu ręcznik ale myślę ze to tylko na potrzeby programu 🙂 jeszcze przedstawię jedno składanie ręczników bardzo fajne tylko muszę poszukać jak to się robi bo już dawno nie robiłam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kinga Petrus

Nikt nie jest perfekcyjny. Dla każdego to pojęcie może znaczyć coś innego. Dla mnie ważne jest to, by stworzyć taki dom, w którym każdy z członków naszej rodziny będzie czuł się dobrze.

Popularne kategorie
DIY
Warto przeczytać
Porozmawiajmy
Jak mogę Ci pomóc?
Witaj,

jak mogę Ci pomóc?

Masz problem z TM6? - najpierw skontaktuj się ze swoim przedstawicielem