Planer Świąteczny – przygotowania z perfekcyjną w domu

Do Świąt zostały już tylko 4 tygodnie i moim zdaniem jest to najlepszy moment na to, by zacząć przygotowania. Święta to czas, w którym dużo jest do zrobienia i zaplanowania. Już teraz widać w sklepach Świąteczną gorączkę, ale ja w tym roku chciałabym tego uniknąć i zamiast nerwów i chaotycznego planowania chcę cieszyć się przygotowaniami.

PLANER ŚWIĄTECZNY

Przygotowałam planer, który nie tylko mnie, ale również Wam pomoże bez pośpiechu przygotować się  do nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

Zaczynamy więc pod koniec listopada powoli przechodząc w magiczny grudzień.

 

planer świąteczny przygotowania z perfekcyjną w domu

 

W tej części planera nie znajdziecie harmonogramu sprzątania. Pojawi się on jutro i będziecie go mogli dołączyć do planera. Pojawi się również wcześniej zapowiadana przeze mnie niespodzianka.

CO ZAWIERA PLANER

 • Kalendarz na Listopad
 • Kalendarz na Grudzień
 • Listę prezentów
 • Listę kartek świątecznych
 • Stronę do planowania Menu Świątecznego
 • Listy zakupów
 • Dekoracje
 • Listę gości
 • Harmonogram przygotowań do Świąt tydzień po tygodniu
 • Miejsce na notatki

 

planer świąteczny przygotowania z perfekcyjną w domu

planer świąteczny przygotowania z perfekcyjną w domu

 

Na zdjęciu widzicie Planer Świąteczny w wersji A5, ale szybko z niego zrezygnowałam i pojawił się u mnie planer A4. Jest większy i łatwiej się go wypełnia. Nie będę go brała nigdzie ze sobą i będzie służył mi tylko w domu. Wam też polecam wydruk A4. Listy zakupów można wydrukować mniejsze i zabrać ze sobą do sklepu.

Poniższy link prowadzi do wersji czarno-białej. Jest to wersja minimalistyczna, którą sama wybrałam. Będę używała kolorowych mazaków i naklejek, które ożywią poniższy planer.

 

 

Mam nadzieję, że podoba Wam się Planer Świąteczny. Kilka dni temu opublikowałam dla Was Harmonogram Porządków, do którego należy dołączyć planer.

 

Jeśli chcecie wydrukować okładkę to link znajdziecie poniżej. Aby użyć takiej okładki warto kupić segregator ofertowy – posiada on na okładce koszulkę, do której można włożyć wydrukowaną kartkę.

 

 

LINK DO OKŁADKI

 

planer świąteczny przygotowania z perfekcyjną w domu

 

Niech te przygotowania Świąteczne odbędą się bez pośpiechu.

Przygotowujecie się razem ze mną?

4 odpowiedzi na “Planer Świąteczny – przygotowania z perfekcyjną w domu”

 1. Patrycja pisze:

  Świetny!!! Naprawdę bardzo mi się przyda 🙂 Nigdy nie działałam z takim planerem, ale już teraz wiem, że będzie o wiele prościej i spokojniej. Dziękuję 🙂

 2. Aga pisze:

  Bardzo dziękuję, świetny pomocnik !!!

 3. Patii pisze:

  Dzięki Kochana! Mam nadzieję że dzięki Tobie, 24.12 będę mogła w końcu usiąść na 4 literach i odpocząć, a nie biegać jak z kot z pęcherzem, ze szmatą, żelazkiem, taśmą klejącą i blaszką do pieczenia.

 4. Juliet pisze:

  Uwielbiam przygotowania do świąt, poszukiwanie prezentów dla najbliższych, dekorowanie domu, wybór potraw na świąteczny stół. Już teraz w moim domu pojawiają się świąteczne ozdoby, a w wolnym czasie sięgam po książki, które pozwalają mi wprowadzić się w klimat (aktualnie czytam „Psiego najlepszego, czyli był sobie pies na świąta”, polecam). Taki planer to bardzo przydatny gadżet, który cieszy oko. Z przyjemnością będę z niego korzystać 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mam na imię Kinga.

Nikt nie jest perfekcyjny. Dla każdego to pojęcie znaczy coś innego. Ważne jest, by stworzyć taki dom, w którym każdy z członków naszej rodziny będzie czuł się dobrze.Close
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.