Perfekcyjna Pani Domu – Małgorzata Rozenek – odcinek drugi – streszczenie, porady,

Autor

Kinga Petrus

Odcinek drugi nie obfitował tym razem w porady nad czym bardzo ubolewam.

Przedstawiam to co zostało nam polecone:

1. Czyszczenie toalety – 90% polskich gospodarstw domowych ma twardą wodę, która powoduje osadzanie się kamienia. W kamieniu namnażają się bakterie. Żeby go usunąć używaj płynów do toalety. Zostaw na 30 min, wyczyść i spuść. Tu pojawiła się reklama płynu Domestos.

2. Kieszonka dla gości wykonana z ręcznika

3. Reklama ręczników Foxy Cartapaglia – ręcznik wykonany z masy słomowej i czystej celulozy. Doskonały do produktów smażonych. 2-warstwowy. Każda rolka ma 48 listków.
Odnośnie toalety polecam post na zaprzyjaźnionym blogu babcine sposoby – LINK – jest tam instrukcja jak czyścić toaletę i czego nie powinno się robić.
U mnie już pojawił się post o robieniu kieszonki z ręcznika – https://perfekcyjnawdomu.pl/2011/09/skladanie-recznikow-ciag-dalszy-reczniki-hotelowe-z-kieszonka.html – w poście jest filmik instruktażowy jak to zrobić.
Inne posty odnośnie składania ręczników:
Jeszcze nie mam odcinka drugiego, ale jak tylko się pojawi to Was poinformuję. Jednak często lecą powtórki na TVN STYLE

Udostępnij wpis

Czytaj dalej

Przeczytaj inne wpisy, które mogą Cię zainteresować

3 Responses

  1. Oglądałam ten odcinek i też z przykrością stwierdziłam, że nic z niego nie wyniosłam. A kieszonki z ręczników już widziałam w wykonaniu Anthei.

  2. Anonymous pisze:

    ludzie to przecież jest polska wersja i mi się bardzo podoba a jak jesteście takie super gospodynie to po co oglądacie perfekcyjną panią domu?

  3. Anonymous pisze:

    a co tu ciekawego, wszystko juz widziane u Anthei tylko ze Anthea prowadzi to z miloscia a Pani to taka zimna i sztuczna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kinga Petrus

Nikt nie jest perfekcyjny. Dla każdego to pojęcie może znaczyć coś innego. Dla mnie ważne jest to, by stworzyć taki dom, w którym każdy z członków naszej rodziny będzie czuł się dobrze.

Popularne kategorie
DIY
Warto przeczytać
Porozmawiajmy
Jak mogę Ci pomóc?
Witaj,

jak mogę Ci pomóc?

Masz problem z TM6? - najpierw skontaktuj się ze swoim przedstawicielem