KALENDARZ DO DRUKU LIPIEC 2017

Autor

Kinga Petrus

Pół roku za nami, powiedzcie mi kiedy to zleciało? Właśnie zaczynają się wakacje, które również szybko miną, ale ja wolę być optymistką i zamiast narzekać, chcę cieszyć się tym co dzieje się teraz 🙂 Nie zmienimy tego, że czas leci nie ubłaganie, ale mamy wpływ na to, jak możemy go wykorzystać i przyjemnie spędzić.

W celu lepszego zaplanowania sobie czasu, warto sięgnąć po kalendarz. U mnie znajdziecie go za darmo w czterech wersjach kolorystycznych.

PLANY NA LIPIEC

Lipiec zapowiada się dla mnie ciekawie. Mamy zamiar wybrać się na parę dni nad morze. Pojawię się na warsztatach dla blogerów SeeBloggers, które odbędą się w Gdyni w dniach 22-23.07. Jeśli macie ochotę się ze mną spotkać to chętnie zapraszam. Może i Wy pojawicie się na warsztatach? Piszcie w komentarzach kogo będę miała okazję poznać i z kim uda mi się porozmawiać 🙂

Oprócz tego czeka nas kilka wyjazdów, ale zobaczymy czy uda nam się wszystkie zrealizować. Lipiec to czas wakacji i jeśli tylko będzie pogoda, to mamy zamiar spędzić go intensywnie. W końcu trzeba pokazać Ani fajne miejsca w Polsce. Ania nie usiedzi w domu Ani chwili, tylko otwiera oczy i domaga się wyjścia na dwór.

KALENDARZ DO DRUKU

Poniżej znajdziecie kalendarz do druku. Jest całkowicie bezpłatny. Wystarczy ściągnąć go na komputer i wydrukować. Kalendarz ma format A4. Pamiętajcie, by ustawić najlepszą jakość wydruku.

 

kalendarz do druku lipiec 2017

[download id=”8301″]

kalendarz do druku lipiec 2017

[download id=”8306″]

kalendarz do druku lipiec 2017

[download id=”8310″]

[download id=”8308″]

 

A jakie Wy macie plany na lipiec?

Udostępnij wpis

Czytaj dalej

Przeczytaj inne wpisy, które mogą Cię zainteresować

0 Responses

  1. Ula Cyran-Wojakiewicz pisze:

    Ja również drukuję takie kalendarze, przy natłoku obowiązków łatwo zapomnieć o niektórych rzeczach. Mam taki kalendarz przy swoim miejscu pracy i zapisuje w nim wszystko: wizyty z dziećmi u lekarza, przypomnienie o zapłaceniu rachunków, urodziny, imieniny, spotkania itp… na prawdę to bardzo ułatwia życie 🙂 Pozdrawiam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kinga Petrus

Nikt nie jest perfekcyjny. Dla każdego to pojęcie może znaczyć coś innego. Dla mnie ważne jest to, by stworzyć taki dom, w którym każdy z członków naszej rodziny będzie czuł się dobrze.

Popularne kategorie
DIY
Warto przeczytać
Porozmawiajmy
Jak mogę Ci pomóc?
Witaj,

jak mogę Ci pomóc?

Masz problem z TM6? - najpierw skontaktuj się ze swoim przedstawicielem