Ekonomiczna jazda z Shell Polska

Autor

Kinga Petrus

Ponad połowa polskich kierowców deklaruje, że świadomie podejmuje działania na rzecz ograniczenia kosztów paliwa. Niemal co drugi stara się w tym celu ograniczyć korzystanie z samochodu – wynika z badań przeprowadzonych przez Millward Brown SMG/KRC na zlecenie Shell Polska.

Edukacja poprzez zabawę

W trakcie kampanii, każdy kierowca będzie mógł dowiedzieć się jak uzyskać realne oszczędności dzięki wiedzy zdobytej w wirtualnej rzeczywistości. Na stronie internetowej Shell prezentuje serię interaktywnych, mini-gier pomagających kierowcom zdobyć umiejętności, których potrzebują by móc jeździć ekonomicznie i ograniczyć koszty tankowania.


Target One Million - Cel Milion!
Mini-gry to zabawny i szybki sposób by podzielić się z kierowcami podstawowymi informacjami  z zakresu ekonomicznej jazdy. Pierwsza z nich – Wyzwanie Shell FuelSave jest dostępna na stronie www.shell.pl/celmilion. Gra stanowi atrakcję zarówno dla wszystkich, którzy chcą zmierzyć się nie tylko z wirtualnym wyzwaniem, ale również z rzeczywistymi przeciwnikami by stać się „najlepszym spośród miliona”. Zwycięscy kierowcy będą mogli cieszyć się zarówno ze zdobytej wiedzy jak i ufundowanych przez Shell nagród – iPada, iPhona, iPoda Nano i 30 iPodów Shuffle.

Pięć kolejnych gier ukaże się w najbliższych miesiącach. Osiągniętymi wynikami możemy podzielić się z przyjaciółmi i z całym światem poprzez media społecznościowe.

Cel – Milion stanowi kolejny krok w nieustających wysiłkach Shell mających na celu zapewnienie zaawansowanych i bardziej efektywnych produktów, takich jak Shell FuelSave 95 i Shell FuelSave Diesel. Poprzez nową kampanię Shell pragnie promować mądrzejsze wykorzystanie energii wśród kierowców na całym świecie.

O paliwach Shell FuelSave

Shell FuelSave 95 i Shell FuelSave Diesel
dostępne są na stacjach bez dodatkowych kosztów. Od ponad 100 lat, naukowcy Shell wykorzystując swoją pasję i wiedzę, tworzyli jedne z najbardziej innowacyjnych paliw na świecie. Shell FuelSave to zaawansowane technologicznie paliwa standardowe, zawierają bardziej wydajną formułę zaprojektowaną, by zwiększać efektywność spalania już od pierwszego tankowania.

Wzięłam udział w kampanii Shell Polska, gdyż bardzo ważna jest dla mnie ekonomiczna jazda, a co za tym idzie mniejsze spalanie paliwa.

Średnio dziennie przejeżdżam 30km, udało mi się w ciągu ostatnich paru miesięcy zredukować spalanie w swoim aucie z 8l/100km do 6,5l/100km, z czego jestem bardzo dumna.  Może uda mi się zejść do 6l/100km? Zobaczymy… 

Na jakich stacjach tankujecie swoje auta? Czy używaliście już paliw FuelSave i faktycznie zauważyliście różnicę w spalaniu? Ja jeszcze nie próbowałam, ale w przyszłym tygodniu zaczynam test paliw Shell 🙂

Udostępnij wpis

Czytaj dalej

Przeczytaj inne wpisy, które mogą Cię zainteresować

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kinga Petrus

Nikt nie jest perfekcyjny. Dla każdego to pojęcie może znaczyć coś innego. Dla mnie ważne jest to, by stworzyć taki dom, w którym każdy z członków naszej rodziny będzie czuł się dobrze.

Popularne kategorie
DIY
Warto przeczytać
Porozmawiajmy
Jak mogę Ci pomóc?
Witaj,

jak mogę Ci pomóc?

Masz problem z TM6? - najpierw skontaktuj się ze swoim przedstawicielem