Dekoracja stołu z chusteczkami w piramidkę

Zorganizowałam w zeszły weekend małe przyjęcie dla naszych znajomych, których nie widzieliśmy dawno temu. Postanowiłam pokazać Wam jak wykorzystałam do tego chusteczki złożone w piramidkę – uczyłam Was jak je składać TUTAJ
Zamiast zwykłych papierowych chusteczek użyłam tzw. bankietówek, które prezentują się elegancko. Jednak nie bójcie się robić piramidek z chusteczek papierowych, też wyglądają równie ładnie.

Wymyśliłam sobie, że chcę postawić na stole kwiaty bo uwielbiam mieć świeże kwiaty w domu. Nie dostałam ostatnio żadnych, nie kupiłam w sklepie i pomyślałam o zwykłych kwiatach, które rosną na łące. Przeszłam się po okolicy i wróciłam z takim oto bukietem kwiatów:

 Na stole nie zabrakło dobrego wina i zrobionego przeze mnie sernika na zimno z truskawkami:

Chciałabym Wam od czasu do czasu prezentować mój stół na różne okazje. Mam pomysł na imprezę w sobotę, gdy Polska będzie grała o wyjście z grupy. Postaram się Wam zaprezentować wystrój jaki przygotuję na ten dzień.

Jedna odpowiedź do “Dekoracja stołu z chusteczkami w piramidkę”

  1. Adorosa pisze:

    Bardzo mnie ciekawią kolejne aranżacje stołów 🙂 Mam nadzieję podpatrzeć wiele ciekawych i inspirujących patentów! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mam na imię Kinga.

Nikt nie jest perfekcyjny. Dla każdego to pojęcie znaczy coś innego. Ważne jest, by stworzyć taki dom, w którym każdy z członków naszej rodziny będzie czuł się dobrze.

Close
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.