Kontakt

Witaj na moim blogu!

fot.Agencja FORUM.

Mam na imię Kinga i mam 33 lata.

Od 2009 prowadzę bloga, jednak dopiero od dwóch lat staram się prowadzić go regularnie, czego efektem są dobre statystyki i stała grupa fanów, która jest aktywna na blogu.

Blog stał się moją pasją. Uwielbiam kontakt z czytelnikami i wielką radość sprawia mi fakt, że inni korzystają z moich porad.

Jestem mężatką prawie od trzech lat. Mieszkam na Śląsku wraz mężem, córką Anią i uroczym psem o imieniu Tofik.

Na blogu pomagam czytelnikom radzić sobie z porządkiem w domu, od czasu do czasu dzielę się przepisami na sprawdzone i zdrowe potrawy. Na stronie znajduje się wiele porad, które ułatwiają  organizację życia domowego. Piszę też o zdrowiu. Odkąd mam z nim drobne problemy, zauważam jak ważna jest profilaktyka zdrowotna i próbuję namawiać czytelników na kontrolne badania.

 

Oprócz bloga prowadzę wraz z siostrą sklep internetowy BukietDlaBobasa.plSklep powstał z myślą o przyszłych mamach. Sprzedajemy w nim bukiety z ubranek niemowlęcych, torty z pieluszek i kosze z prezentami. Staramy się ciągle wzbogacać sklep o nowe produkty.

 

strona

 

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować to pisz na maila: kontakt[at]perfekcyjnawdomu.pl lub skorzystaj z formularza obok.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, zapoznaj się z zakładką WSPÓŁPRACA.  Znajdziesz tam więcej informacji na temat bloga.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.