Zestaw przyborów do sprzątania

Czy lubimy sprzątać czy też nie każda z nas potrzebuje w swoim domu zestaw przyborów do sprzątania. Nie wiedziałam, że potrzebujemy ich aż tyle, ale przeglądając spis przyborów Anthea Turner doszłam do wniosku, że posiadam prawie komplet.


Skan z książki Anthea Turner:

Co uważacie za zbędne, a czego brakuje bo same tego używacie i sprawdza się doskonale?

5 odpowiedzi na “Zestaw przyborów do sprzątania”

 1. Shiosai napisał(a):

  Wydaje mi się, że ścierka do wycierania kurzu z podłogi, to lekki schiz. Mieszkam w Aglomeracji Śląskiej, i nawet tutaj nie ma tyle kurzu żeby osiadł widocznie na podłodze między jednym a drugim myciem. Gąbka tak, jeśli coś się nam wyleje, jak najbardziej potrzebna. Ja dodałabym jeszcze tępy nożyk do zeskrobywania przypadkowo zaschniętego dżemu z podłogi:D

 2. Perfekcyjna Pani Dom napisał(a):

  nożyk się przyda na pewno 🙂

 3. Anonymous napisał(a):

  Olejek eteryczny z drzewa herbacianego do dezynfekcji. Łyżka olejku na litr wody, wlewam do pojemnika z dozownikiem. Można uzywać do toalety, pryskac zabawki, jesli mamy małe dzieci. Do kuchennych szafek używam olejku lawendowego (pomysl sciągnięty od Shannon Lush "Dom na wysoki połysk":))

 4. Anonymous napisał(a):

  no niestety skan się nie wyświetla więc nie poznam tajników sprzątania

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mam na imię Kinga.

Nikt nie jest perfekcyjny. Dla każdego to pojęcie znaczy coś innego. Ważne jest, by stworzyć taki dom, w którym każdy z członków naszej rodziny będzie czuł się dobrze.

Close
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.