WYZWANIE – UPORZĄDKUJ PRZESTRZEŃ WOKÓŁ SIEBIE

Ostatnio zauważam, że w wielu miejscach, w moim domu, leżą zbędne rzeczy, a w szafie znajdują się ubrania w których nie chodzę. Mam za dużo gazet, które już przeczytałam. I wszystko to leży i się kurzy.

Postanowiłam odgracić trochę swoją przestrzeń i w związku z tym chciałabym namówić Was do tego, abyście zrobiły to razem ze mną. Ostatni wpis dotyczył książki Marie Kondo Tokimeki i tak książka zmotywowała mnie, by kolejny raz zrobić porządki w swoich rzeczach.

 

 

Wyzwanie – UPORZĄDKUJ PRZESTRZEŃ WOKÓŁ SIEBIE – będzie dotyczyło osoby, która weźmie w nim udział.

Nie będziemy oczyszczać przestrzeni innych, czyli nie będziemy sprzątały zabawek dzieci, czy kosmetyków męża. Nie będziemy również oczyszczały przestrzeni w domu, czyli szafki kuchenne, apteczka itp. zostawimy sobie na inne wyzwanie.

Tym razem skupiamy się na rzeczach, które są nasze. Warto czasem pomyśleć o sobie i posprzątać wokół siebie.

CZAS TRWANIA WYZWANIA

Wyzwanie będzie trwało 11 dni. Zacznie się dopiero 24 lipca i zakończy 4 sierpnia. Sprzątamy tylko od poniedziałku do soboty, a niedzielę pozostawiamy całkowicie na odpoczynek.

FORMA WYZWANIA

Zadania dotyczące wyzwania będę wysyłała do Was emailem. (Trzeba się wcześniej zapisać na listę, a formularz znajdziecie na końcu wpisu. ) Każdego dnia wyślę do Was wiadomość z zadaniem, wskazówkami i poradami.

 

 

ZAPISY

Do wyzwania można zapisać się do Niedzieli do 23:59. Formularz do zapisu  znajduje się poniżej.  Po skończonym kursie wyślę do Was ankietę z kilkoma pytaniami dotyczącymi wyzwania.

Jeśli spóźnicie się i nie uda Wam się zapisać na wyzwanie, to być może po skończonym wyzwaniu uruchomię ponowne zapisy.

Wyzwanie będzie online, a wpisy na blogu będę pojawiały się tak jak do tej pory. Po skończonym kursie zrobię małe podsumowanie. Jestem ciekawa ile z Was dołączy do wyzwania i czy uda Wam się wykonać zadania. Niektóre będą krótkie, niektóre dłuższe. Wszystko zależy od Ciebie.

 

Aktualnie zapisy zostały zamknięte i kurs trwa. Po jego zakończeniu planuję wznowić kurs, dlatego zaglądajcie na blog i czekajcie na nową edycję kursu 🙂

 • oby mi się udało!

 • g ga (Granivera)

  Zapisałam się 🙂 Zmieniłam własnie meble i ciągle narzekam, że nie mam miejsca. ( przedtem było to samo 🙂 )

 • Izabela izaadina

  Kinga! Ja w sobotę wyjeżdżam i wracam 2 sierpnia, a bardzo bym chciała wziąć udział w wyzwaniu, cale życie na to czekałam, do się cos zrobić?

  • To wyzwanie rusza 24.07 ale będą kolejne edycje. Możesz zapisać się teraz i maile będą czekały na Ciebie albo poczekaj 😁

   • Izabela izaadina

    Super dziękuję

    17.07.2017 22:00 „Disqus” napisał(a):

 • Kamila

  Od 29 jade na urlop ale nadrobie po urlopie ,zapisuje się

 • Dorota

  Może to będzie odpowiednia motywacja. Dorota

 • agus2003

  Zapisałam się z przyjemnością. Musze odgruzować mieszkanie przed czekającym mnie remontem. Spadłaś mi z nieba z tym wyzwaniem, czekam z niecierpliwością na pierwszego meila 🙂 Pozdrawiam

 • Zostało aktywowane ręcznie, ale nie wiem czy dojdzie do Ciebie jutro pierwszy mail skoro tego nie znalazłaś. Daj znać. Wysyłka po 8 rano.

 • Podaj adres to dodam ręcznie. Faktycznie dezaktywowal się wcześniej.

 • Aleksandra

  Mam pytanie o sobotnie zadanie, czy dotyczyło ono kontynuacji porządkowania szafy, czy było zupełnie nowe, które do mnie nie dotarło? Dziękuje za odpowiedz, pozdrawiam 🙂

  • W sobotę również zostało wysłane wyzwanie. Wszystkie maile zostały wysłane – sprawdziłam. Teraz wysłałam maila podsumowującego wyzwanie. Otrzymałaś?

 • Klaudia Markiewicz

  Witam.
  Od dwóch dni nie otrzymuje e-maili z wyzwaniem 🙁

Mam na imię Kinga.

Nikt nie jest perfekcyjny. Dla każdego to pojęcie znaczy coś innego. Ważne jest, by stworzyć taki dom, w którym każdy z członków naszej rodziny będzie czuł się dobrze.

Reklama

Newsletter

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.