Wyniki Ankiety – Podsumowanie

Już dawno zamierzałam opublikować wyniki ankiety, którą przeprowadziłam na początku roku i zamknęłam w dniu dzisiejszym.

Wyniki mnie ucieszyły, nie zaskoczyły. Czytam Wasze komentarze i wszystkie przeanalizuję.
Zaczynamy podsumowanie:


Okazuje się, że blog czytają również mężczyźni, co bardzo mnie cieszy 🙂 Mam nadzieję, że liczba męskich czytelników będzie stale rosła.
Najwięcej czytelników jest w przedziale wieku 20-30 lat, bo aż 62%. Ja już w tym przedziale się nie mieszczę i przechodzę na wyższy 🙂
Aż 5% czytelników czyta mnie od początku – bardzo mi miło. Aż 59% czyta mnie mniej niż rok – dokładnie od roku staram się regularnie dodawać posty.
Posty nie będą ukazywały się codziennie, ale widzę, że spora część osób stara się mnie odwiedzać każdego dnia. 
Ta wiadomość bardzo mnie cieszy. Na blogu staram się reklamować takie rzeczy, które sama używam i polecam. Większość produktów, których testy znalazły się na blogu regularnie kupuję i używam. Cieszy mnie to, że Wy również kupujecie polecane przeze mnie sprzęty, środki czystości itp – aż 55%.
Posty o moim psie nie będą pojawiać się często, ale jak tylko pojawi się ciekawy temat to go opiszę. Tymczasem zapraszam Was do polubienia profilu mojego psa Tofika.


Zobacz posty związane z TOFIKIEM

Blog głównie jest o sprzątaniu i już niedługo wracam z postami o tej tematyce. Recenzje książek będą się pojawiały od czasu do czasu. Ich treść będzie jednak związana z blogiem. Wkrótce pojawi się recenzja kolejnej książki Małgosi Rozenek.

Ostatnie Wasze odpowiedzi odnośnie częstotliwości pojawiania się postów nie zaskoczyły mnie. Obiecuję, że zrobię co w mojej mocy, by posty ukazywały się regularnie. Czasem niestety nie zależy to ode mnie bezpośrednio. Jak wiecie na początku roku miałam problemy ze zdrowiem i często powracają jeszcze niektóre dolegliwości.

Dziękuję wszystkim za wypełnienie ankiety i zapraszam do czytania bloga.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mam na imię Kinga.

Nikt nie jest perfekcyjny. Dla każdego to pojęcie znaczy coś innego. Ważne jest, by stworzyć taki dom, w którym każdy z członków naszej rodziny będzie czuł się dobrze.

Close
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.