Proste składanie ręczników bez krawędzi metodą Anthea Turner

Bardzo prosta metoda na składanie ręczników. Jeśli trzymasz ręczniki na wierzchu, w łazience, będą się ładnie prezentowały. Sama korzystam z tej metody składania.

 Jak się składa ręczniki? Zobaczcie instrukcję poniżej:

A tak ręczniki prezentują się na półce. Moim zdaniem wygląda to bardzo ładnie, tylko troszkę więcej miejsca zajmują niż przy tradycyjnym składaniu. Można je położyć w taki sposób jak poniżej – ręczniki wyglądają jakby było ich dwa razy więcej – a to tylko 4 ręczniki. Drugim sposobem jest ułożenie ich odwrotnie – wtedy widoczna jest tylko jedna krawędź.

4 odpowiedzi na “Proste składanie ręczników bez krawędzi metodą Anthea Turner”

  1. jm napisał(a):

    Super! Muszę ze swoimi ręcznikami tak spróbować. No ale może nie na podłodze… dla mnie to karygodne kłaść ręcznik do ciała na podłogę, choćby nie wiem jak była ona czysta.

  2. Perfekcyjna Pani Dom napisał(a):

    też mnie to raziło że na podłodze bo to w końcu ręcznik ale myślę ze to tylko na potrzeby programu 🙂 jeszcze przedstawię jedno składanie ręczników bardzo fajne tylko muszę poszukać jak to się robi bo już dawno nie robiłam 🙂

  3. Perfekcyjna w domu napisał(a):

    […] w poście jest filmik instruktażowy jak to zrobić. Inne posty odnośnie składania ręczników: http://perfekcyjnawdomu.pl/2011/09/proste-skladanie-recznikow-bez-krawedzi-metoda-anthe… http://perfekcyjnawdomu.pl/2009/04/skladanie-recznikow-labedz.html Jeszcze nie mam […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mam na imię Kinga.

Nikt nie jest perfekcyjny. Dla każdego to pojęcie znaczy coś innego. Ważne jest, by stworzyć taki dom, w którym każdy z członków naszej rodziny będzie czuł się dobrze.

Reklama

Newsletter

Portale społecznościowe

Close
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.