Podsumowanie kwietnia i nowe plany na maj

Pisałam na blogu o moich planach na Kwiecień i powiem Wam, że niestety nie udało mi się zrealizować tego najważniejszego – remont kawalerki nie skończył się i potrzebuję jeszcze 2 tygodni, by móc zapraszać do niego potencjalnych wynajmujących. Niestety wszystko się przeciąga, bo nie mogę poświęcić porządkom i skręcaniu mebli tyle czasu, ile bym chciała. I tak jestem wdzięczna rodzicom za pomoc przy Ani, dzięki temu mogę z mężem coś podziałać i pchnąć prace do przodu.

W kwietniu pojechałam do Warszawy, by nagrać dwa filmy dla Dzień Dobry TVN. Były to filmy na temat porządków i przygotowań do Wielkanocy. Oba zawierały lokowania produktów: Vieledę i kosmetyki do wnętrz Perfect House. Jeśli chcesz je zobaczyć to poniżej wklejam linki. To było dla mnie duże wyróżnienie, że to właśnie ja zostałam wybrana. Pierwszy raz brałam udział w nagraniu takich filmów i było to ciekawe doświadczenie.

LINK DO FILMU
LINK DO FILMU

 

MAJ

2 maja, czyli wczoraj, minęły 4 lata odkąd wzięłam ślub z moim mężem, a znamy się już 6 lat. Mamy córkę Anię, która jest naszym oczkiem w głowie. Świętować będziemy w weekend, bo wczoraj nie było takiej możliwości.

W Maju wypada Dzień Mamy – to mój drugi raz jak będę mogła świętować i cieszyć się tym, że zostałam Mamą. Mam nadzieję, że kiedyś będę podwójną mamą, tylko nie wiem kiedy się zdecydujemy 🙂 Póki co ja nie chcę, bo Ania jeszcze dobrze nie śpi, a z drugiej strony im mniejsza różnica wieku tym lepiej. Prawda?

Gdy na blogu zaczęły pojawiać się wpisy dotyczące kawalerki, odezwała się do mnie firma i zaproponowała współpracę. Miałam wziąć udział w kampanii promującej ich produktu – użyczyć swojego wizerunku. Moje zdjęcie pojawi się na bannerach internetowych i na stronie firmy. O kim mowa? Dowiecie się już za parę dni. Czytelnicy Newslettera już wiedzą 🙂 Jeśli Ty też chcesz być na bieżąco i znać moje plany szybciej niż inni to

ZAPISZ SIĘ!

Jeśli chodzi o wpisy na blogu to mam zaplanowany cały miesiąc. Mam nadzieję, że śledzisz mnie na Facebooku lub Instagramie jeśli nie, to poniżej znajdziesz linki. Na tych kanałach social media dowiesz się co u mnie słychać i co planuję  oraz informuję czytelników o nowym wpisach na blogu.

Facebook Instagram

Dzisiaj postanowiłam ogłosić, że za dwa tygodnie kawalerka będzie gotowa do wynajmu i już było aż 10 zapytań o nią i jedna para jest zainteresowana 🙂 Bardzo mnie to cieszy 🙂 Zobaczymy czy faktycznie uda się wynająć kawalerkę tak szybko. Trzymajcie kciuki!

Zapraszam Cię też do dołączenia do mojej grupy dyskusyjnej na Facebooku, w której poruszamy tematy związane ze sprzątaniem i organizacją. Grupa liczy już ponad 5,5 tyś osób i znajduje się w niej wiele pomocnych osób, które odpowiedzą na każde Twoje pytanie dotyczące m.in. sprzątania.

 

Podsumowanie kwietnia i nowe plany na maj

 

Jutro pojawi się nowy post i zaczynamy maj intensywnie 🙂 Mam nadzieję, że wytrwam i opublikuję wszystkie zaplanowane wpisy 🙂

Udanego maja Wam życzę i realizacji planów. Ale pamiętajcie jeśli się nie uda, to zawsze jest jeszcze czas w czerwcu, lipcu…

Kinga

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mam na imię Kinga.

Nikt nie jest perfekcyjny. Dla każdego to pojęcie znaczy coś innego. Ważne jest, by stworzyć taki dom, w którym każdy z członków naszej rodziny będzie czuł się dobrze.

Reklama

Newsletter

Portale społecznościowe

Close
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.