Perfekcyjny rok z perfekcyjną panią domu – recenzja książki

To już kolejna książka Małgosi Rozenek, tuż po Poradniku perfekcyjnej pani domu i Poradniku perfekcyjny ogród.

Kupiłam tę książkę z ciekawości. Pierwsza książka Małgosi niezbyt przypadła mi do gustu, zbyt dużo porad, które już znałam, ale perfekcyjny ogród i książka o której Wam teraz napiszę są ciekawymi pozycjami, które warto mieć w domu.

 

 

Perfekcyjny rok z Małgosią Rozenek nie jest książka o sprzątaniu i właśnie to wyróżnia ją na tle pierwszej książki.
Książka podzielona jest na 12 miesięcy, dzięki temu miesiąc po miesiącu wiemy, co powinniśmy wykonać w domu, na co zwrócić uwagę. W książce znajdziemy porady na łatwe i proste sposoby na błyskawiczne uporządkowanie, organizację domowej przestrzeni, bezstresowe przygotowanie rodzinnych uroczystości, a nawet jak zorganizować czas dla najmłodszych członków rodziny.

 

 

Jest kilka porad, które mogą się wydawać dziwne, np. w Listopadzie planujemy przeprowadzkę, ale nie o to chodzi. Nie musimy przeprowadzać się w tym miesiącu, jeśli w ogóle mamy to w planach, ale jeśli ktoś akurat planuje przeprowadzkę, znajdzie w książce kilka bardzo fajnych porad.

Zdjęcie powyżej przedstawia skrót zadań do wykonania w każdym miesiącu, ważne daty – ważne święta, które przypadają w każdym z nich.

 

Książka jest uzupełnieniem dwóch poprzednich. Dla mnie jest to dobra pozycja, pełna ciekawych informacji. Znajdziemy w niej porady i sugestie, że czas dla nas jest tak samo ważny jak dla siebie. Małgosia Rozenek podpowie nam jak zorganizować spotkanie z koleżankami, jak zorganizować rodzinny wyjazd – co zabrać, na co zwrócić uwagę.

W książce znajdziemy również przepisy na przetwory, wzór na torbę z filcu, atlas grzybów i wiele innych.

Książkę kupicie w promocyjnej cenie w Księgarni Matras -> LINK

 • dalia

  Będzie w biedronce za 29 zł od 11 grudnia ja już mam i tez polecam:)

  • Masz rację 🙂 taniej już nie znajdziemy 🙂

   • dalia

    Ja kupiłam prędzej w empiku tez za tą samą cenę przez internet z kodem rabatowy 🙂 i musiałam się na kombinować a tu proszę za 3 tygodnie biedronka sprzedaje:)

    • ja też zawsze szukam promocji, kodów 🙂 poprzednia książka była w Lidlu i też dużo taniej, a wcześniej kupiłam przez internet 🙂

 • obita

  O których książkach pisałaś, pisząc że ta jest uzupełnieniem dwóch poprzednich?
  M. Rozenek miała jeszcze wcześniejsze wydania tego typu książek czy pisałaś o tej "brytyjskiej perfekcyjnej"?

  • Tych wydanych przez Małgosie Rozenek 🙂

Mam na imię Kinga.

Nikt nie jest perfekcyjny. Dla każdego to pojęcie znaczy coś innego. Ważne jest, by stworzyć taki dom, w którym każdy z członków naszej rodziny będzie czuł się dobrze.

Reklama

Newsletter

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.