Perfekcyjna Pani Domu – Małgorzata Rozenek – odcinek drugi – streszczenie, porady,

Odcinek drugi nie obfitował tym razem w porady nad czym bardzo ubolewam.

Przedstawiam to co zostało nam polecone:

1. Czyszczenie toalety – 90% polskich gospodarstw domowych ma twardą wodę, która powoduje osadzanie się kamienia. W kamieniu namnażają się bakterie. Żeby go usunąć używaj płynów do toalety. Zostaw na 30 min, wyczyść i spuść. Tu pojawiła się reklama płynu Domestos.

2. Kieszonka dla gości wykonana z ręcznika

3. Reklama ręczników Foxy Cartapaglia – ręcznik wykonany z masy słomowej i czystej celulozy. Doskonały do produktów smażonych. 2-warstwowy. Każda rolka ma 48 listków.
Odnośnie toalety polecam post na zaprzyjaźnionym blogu babcine sposoby – LINK – jest tam instrukcja jak czyścić toaletę i czego nie powinno się robić.
U mnie już pojawił się post o robieniu kieszonki z ręcznika – http://perfekcyjnawdomu.pl/2011/09/skladanie-recznikow-ciag-dalszy-reczniki-hotelowe-z-kieszonka.html – w poście jest filmik instruktażowy jak to zrobić.
Inne posty odnośnie składania ręczników:
Jeszcze nie mam odcinka drugiego, ale jak tylko się pojawi to Was poinformuję. Jednak często lecą powtórki na TVN STYLE

3 odpowiedzi na “Perfekcyjna Pani Domu – Małgorzata Rozenek – odcinek drugi – streszczenie, porady,”

  1. Panna-Kokosowa napisał(a):

    Oglądałam ten odcinek i też z przykrością stwierdziłam, że nic z niego nie wyniosłam. A kieszonki z ręczników już widziałam w wykonaniu Anthei.

  2. Anonymous napisał(a):

    ludzie to przecież jest polska wersja i mi się bardzo podoba a jak jesteście takie super gospodynie to po co oglądacie perfekcyjną panią domu?

  3. Anonymous napisał(a):

    a co tu ciekawego, wszystko juz widziane u Anthei tylko ze Anthea prowadzi to z miloscia a Pani to taka zimna i sztuczna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mam na imię Kinga.

Nikt nie jest perfekcyjny. Dla każdego to pojęcie znaczy coś innego. Ważne jest, by stworzyć taki dom, w którym każdy z członków naszej rodziny będzie czuł się dobrze.

Close
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.