Kuchnia pełna koloru

W kuchni spędzamy najwięcej czasu w ciągu dnia. Często nazywana jest sercem domu. To przestrzeń w której spotykają się drogi wszystkich domowników, to tam toczy się nasze życie rodzinne. Warto zadbać, by to miejsce było pełne uroku, byśmy chętnie spędzali tam czas, przygotowując posiłki dla naszych najbliższych.

kuchnia_pelna_koloru

 

W tym, jak i w przyszłym tygodniu sieci handlowe zasypują nas promocyjnymi ofertami rzeczy, które są zwiazane z tematem kuchni. Wszystkie zdjęcia są podlinkowane i prowadzą do gazetek danej sieci handlowej.

Od 22 stycznia, w Biedronce, zaczyna się akcja tematyczna – Kuchnia pełna koloru.

Od 26 stycznia, w Tchibo znajdziemy również akcesoria kuchenne, akcja nazywa się – Ugotujmy coś.

26 stycznia to również dzień, w którym Lidl prezentuje ofertę – W wielopakach się opłaca – tam również znajdziemy niezastąpione sprzęty kuchenne.

Do 23 stycznia w Tesco trwa akcja sprzątanie – znajdziemy tam bogatą ofertę środków czystośći. Warto zadbać o porządek w kuchni.

W kuchni przydadzą nam się m.in.: fartuchy dla dużych i małych, rękawice i ścierki kuchenne, obrusy, bieżniki. Znajdziemy je w następujących sklepach:

 

Posiadanie dobrego noża to obowiązek każdego dobrego kucharza, takiego, który przygotowuje posiłki w domu. W sklepie dokonujemy wyboru pomiędzy stalowymi, a ceramicznymi nożami. Ceramiczne są lżejsze i nie rdzewieją. Ponadto ceramiczne noże nie wpływają na smak i zapach potrawy.

W ofertach sieci handlowych znajdziemy również niedrogie i atrakcyjne czajniki kuchenne.

W kuchni potrzebne są gadżety, które ułatwiają nam prace. Zaliczają się do nich np. silikonowy uchwyt na łyżkę, uchwyty silikonowe zamiast rękawicy kuchennej itp.

Czym byłoby gotowanie bez dobrych garnków i patelni? To w nich przygotowujemy nasze codzienne potrawy.

Oprócz drobnych akcesoriów, w kuchni potrzebne są nam sprzęty AGD, które sprawiają, że przygotowanie potraw trwa krócej.

W kuchni musi panować łąd i porządek – nie zapominajmy o tym. Kuchnie i stół sprzątamy zawsze po skończonym posiłku. Starajmy się też, aby nie kłaść się spać, gdy w kuchni panuje bałagan. Od czasu do czasu zdarza mi się to (nikt nie jest perfekcyjny), ale wolę, gdy rano wstaję, schodzę do kuchni i widzę porządek. To lepsze niż zaczynanie dnia od sprzątania.

I coś co lubię najbardziej w kuchni, a dokładnie na kuchennym stole – kwiaty. W tym tygodniu obchodzimy Dzień Babci i Dziadka, skorzystajmy więc z okazji, że w sieciach handlowych znajdziemy bogatą ofertę kwiatów. Udekorujmy naszą kuchnię i salon żywymi kwiatami, będzie kolorowo, ładnie i będzie pięknie pachniało.

Wpis powstał w ramach współpracy z Okazjum.pl. Artykuł znajduje się również na stronie partnera -> KLIK

4 odpowiedzi na “Kuchnia pełna koloru”

 1. Korek napisał(a):

  Fajny pomysł na post 🙂 Dzięki temu mam przegląd najbliższych okazji w sklepach w całym mieście 😀 Teoretycznie mogłabym poszukać gazetek w internecie, ale tak jest zdecydowanie łatwiej i przyjemniej 🙂

 2. Korek napisał(a):

  Fajny pomysł na post 🙂 Dzięki temu mam przegląd najbliższych okazji w sklepach w całym mieście 😀 Teoretycznie mogłabym poszukać gazetek w internecie, ale tak jest zdecydowanie łatwiej i przyjemniej 🙂

  • Kinga napisał(a):

   Bardzo się cieszę, że Ci się podoba 🙂 przynajmniej dwa razy w miesiącu staram się umieszczać takie posty. Szukanie promocji jest czasochłonne, a ja daje skrót najlepszych ofert 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mam na imię Kinga.

Nikt nie jest perfekcyjny. Dla każdego to pojęcie znaczy coś innego. Ważne jest, by stworzyć taki dom, w którym każdy z członków naszej rodziny będzie czuł się dobrze.

Close
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.