Kalendarz do druku maj 2017

Właśnie czytam co pisałam Wam odnośnie planów na kwiecień i przykrością stwierdzam, że niestety plan nie został zrealizowany. Miało być dużo wpisów związanych z kawalerką, ale niestety cały remont znowu się przesunął w czasie i dopiero teraz kompletuję wpisy. Łazienka jest już gotowa – brakuje tylko pralki, która przyjedzie jutro i brakuje drzwi. Oj tutaj popełniłam największy błąd – dopiero tydzień temu zamówiłam drzwi a czeka się na nie nawet do miesiąca czasu 🙁

Ale mam jeszcze chwilę, by to wszystko ogarnąć. W czwartek będą ostatnie szlify w mieszkaniu, a później już zostanie tylko składnie ostatnich mebli i będziemy szukali najemcy.

Plany na Maj

Maj zapowiada się bardzo fajnie. Mamy z mężem 4 rocznicę ślubu, która przypada w majówkę. Braliśmy ślub 2 maja 2013 i wtedy to był czwartek 🙂 Trochę nietypowo, ale to był dzień wolny dla wszystkich naszych gości. Poza tym mam na blogu pojawią się bardzo fajne wpisy, które zajmują mi bardzo dużo czasu i ciągle przekładam ich publikację. Wszyscy, którzy czekają na wpisy dotyczące kawalerki i zestawienie kosztów, już niedługo doczekają się i dowiedzą się ile nas to wszystko kosztowało 🙂

W związku ze zbliżającym się nowym miesiącem znowu mam dla Was kalendarz do druku całkiem za darmo.

KALENDARZ MAJ 2017 TURKUS (255 pobrań)

KALENDARZ MAJ 2017 SZARY (195 pobrań)

KALENDARZ MAJ 2017 RÓŻOWY (66 pobrań)

KALENDARZ MAJ 2017 FIOLETOWY (91 pobrań)

Kalendarze najlepiej drukować na papierze grubszym niż zwykła kartka. Ja często drukuje je na bloku technicznym. Ustawcie też najlepszy wydruk w ustawieniach drukarki. Wtedy kolory będą żywe i kalendarz będzie ładnie wyglądał.

A jeśli chcecie od razu mieć kalendarz na cały rok to szukajcie go TUTAJ

Jakie macie plany na kwiecień?

Udanego planowania Wam życzę 🙂

Kinga

ps. zapiszcie się do Newslettera, w końcu wyślę obiecanego maila, bo zbieram się do tego od dłuższego czasu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mam na imię Kinga.

Nikt nie jest perfekcyjny. Dla każdego to pojęcie znaczy coś innego. Ważne jest, by stworzyć taki dom, w którym każdy z członków naszej rodziny będzie czuł się dobrze.

Close
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.