Kalendarz do druku Czerwiec 2017

I znowu kolejny miesiąc się kończy. Czytam właśnie to, o czym pisałam Wam miesiąc temu. Jestem zadowolona w 90% z realizacji moich planów. 2 maja była nasza 4 rocznica ślubu, którą spędziliśmy we trójkę na pysznym obiedzie. W maju ochrzciliśmy Anię. W końcu udało nam się zorganizować wszystko i jest już po imprezie. Zaprosiliśmy najbliższą rodzinę, pogoda dopisała, a mała gwiazda wyglądała pięknie.

 

 

Odnośnie kawalerki to dzisiaj właśnie ostatni raz była ekipa, która kończyła kafelkowanie w łazience. Drzwi są w końcu zamontowane i trzeba było zrobić kilka ostatnich, wykończeniowych rzeczy. Co pozostało? Muszę posprzątać i wtedy będę Wam mogła pokazać kolejne pomieszczenie. Tym razem będzie to kuchnia 🙂

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Plany na Czerwiec 

Chcieliśmy jechać na wakacje, ale wyjazd musimy przełożyć i powiem Wam, że większych planów na ten miesiąc nie mamy. Za chwilę dzień dziecka i ten dzień będę chciała spędzić z Anią w wyjątkowy sposób.

Na blogu w końcu pokażę Wam wszystkie pomieszczenia kawalerki, a już teraz mogę się Wam pochwalić, że znaleźliśmy już wynajmujących. Wprowadzą się tam od lipca i mam nadzieję, że dobrze będzie im się tam mieszkało.

W związku ze zbliżającym się nowym miesiącem mam dla Was kalendarz do druku całkowicie za darmo. 

 

kalendarz do druku czerwiec 2017

 

KALENDARZ CZERWIEC 2017 - RÓŻOWY (90 pobrań)

 

 

KALENDARZ CZERWIEC 2017 - FIOLETOWY (88 pobrań)

 

 

KALENDARZ CZERWIEC 2017 SZARY (81 pobrań)

 

 

KALENDARZ CZERWIEC 2017 TURKUSOWY (48 pobrań)

Kalendarze najlepiej drukować na papierze grubszym niż zwykła kartka. Ja często drukuje je na bloku technicznym. Ustawcie też najlepszy wydruk w ustawieniach drukarki. Wtedy kolory będą żywe i kalendarz będzie ładnie wyglądał.

A jeśli chcecie od razu mieć kalendarz na cały rok to szukajcie go TUTAJ

Udanego planowania Wam życzę 🙂

Kinga

ps. zapiszcie się do Newslettera, pod koniec tygodnia wyślę nowego maila i będą środki do sprzątania do wygrania 🙂

Jedna odpowiedź do “Kalendarz do druku Czerwiec 2017”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mam na imię Kinga.

Nikt nie jest perfekcyjny. Dla każdego to pojęcie znaczy coś innego. Ważne jest, by stworzyć taki dom, w którym każdy z członków naszej rodziny będzie czuł się dobrze.

Close
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.