kalendarz do druku sierpień 2017

Połowa wakacji za nami, a ja czuję, że nie wykorzystałam tego czasu tak jak planowałam. Byliśmy w Gliwicach, byliśmy u rodziny na cały weekend i w końcu spotkałam się Anią, która pisze dla Was cykl Logopeda Radzi. Pierwszy raz byłam w Radomiu i bardzo mi się podobało.

 

W końcu się spotkałyśmy ❤️ to był cudowny dzień 😀 @gabinet_logo_anna_zajac

A post shared by Kinga Petrus (@perfekcyjnawdomu) on

Chciałam jeszcze pojechać w kilka innych miejsc, ale nie starczyło nam sił. Bardzo często w sobotę odsypiamy cały tydzień. Gdy Ania idzie na drzemkę kładziemy się razem z nią i potrafimy tak spać 3 godziny 🙂 Dlatego czasem sobota jest dniem odpoczynku, a niedziele wykorzystujemy na wyjazdy.

 

Lipiec kończy nam się imprezowo – 24 były moje imieniny, 25 imieniny i urodziny mojego Męża oraz imieniny mojego Taty, a 26 imieniny mojej córki Ani. W weekend zapraszamy do nas moich rodziców i siostrę i jeśli pogoda na to pozwoli to będziemy grillować i spędzać czas na powietrzu. Ani napompujemy basen, nalejemy wody i będzie się w nim bawiła cały dzień.

 

 

Jeśli chodzi o bloga to w końcu wypuściłam swój pierwszy kurs online. Nie obyło się bez problemów, ale już teraz wszystko działa jak trzeba. Otrzymuję od Was bardzo pozytywne wiadomości. Sprzątacie ze mną, pozbywacie się rzeczy – bardzo mnie to cieszy 🙂 Będzie kolejna edycja kursu, więc wypatrujcie informacji na blogu.

PLANY NA SIERPIEŃ

Chciałabym pojechać do Zakopanego, do Uniejowa, do rodziny na weekend. Myślę, że czasu starczy, tylko czy uda nam się te plany zrealizować? Zobaczymy. Na wakacje jedziemy dopiero na początku września, dlatego teraz zostały nam tylko wyjazdy w weekend.

Wykorzystuję też to, że moi rodzice mają więcej wolnego w wakacje i pomagają mi zajmować się Anią, a ja dzięki temu mogę trochę popracować. Tak będzie również w sierpniu, a na wrzesień mamy już plany związane ze żłobkiem, ale czas pokaże czy skorzystamy z tej opcji.

KALENDARZ DO DRUKU

Poniżej znajdziecie kalendarz do druku. Jest całkowicie bezpłatny. Wystarczy ściągnąć go na komputer i wydrukować. Kalendarz ma format A4. Pamiętajcie, by ustawić najlepszą jakość wydruku.

 

 

KALENDARZ SIERPIEŃ 2017 - RÓŻOWY (111 pobrań)

 

 

KALENDARZ SIERPIEŃ 2017 - FIOLETOWY (99 pobrań)

 

 

KALENDARZ SIERPIEŃ 2017 - SZARY (148 pobrań)

 

kalendarz do druku sierpień 2017

 

KALENDARZ SIERPIEŃ 2017 - TURKUSOWY (62 pobrania)

 

Udanego planowania Wam życzę!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mam na imię Kinga.

Nikt nie jest perfekcyjny. Dla każdego to pojęcie znaczy coś innego. Ważne jest, by stworzyć taki dom, w którym każdy z członków naszej rodziny będzie czuł się dobrze.

Reklama

Newsletter

Portale społecznościowe

Close
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.