2 tygodnie do Świąt – plan działania

Zostały już niecałe 2 tygodnie do Świąt. Nadrabiam zaległości, które mam dzięki chorobie zatok. Już teraz wiem, że nie wykonam wszystkich zadań, które znajdują się na liście mojego Harmonogramu Sprzątania. Ale nie czuję się z tym bardzo źle. Najważniejsze, że prawie wszystkie prezenty mam kupione, wracamy do zdrowia, a w Wigilię wszyscy usiądziemy przy stole i podzielimy się opłatkiem.

 

 

W Planerze Świątecznym przygotowałam Wam plan działania na każdy tydzień.

Zadania do wykonania na ten tydzień:

  • zrobić lub kupić wieniec i powiesić go na drzwiach – to bardzo ładna dekoracja domu
  • wysłać kartki świąteczne
  • posprzątać kuchnię zgodnie z Harmonogramem
  • przygotuj ubrania na Święta, a jeśli czegoś potrzebujesz to kup
  • zamów produkty spożywcze przez internet

 

 

WIENIEC NA DRZWI

Jutro będę miała wpis i pokażę Wam jaki wieniec wykonałam w tym roku do nas do domu. Sama jeszcze nie wiem czy finalnie zawiśnie na drzwiach, czy może położę go na stole, ale zadecyduję o tym w ciągu kilku dni.

 

ZAKUPY

W zeszłym tygodniu pisałam Wam o tym, by zarezerwować sobie termin dostawy produktów spożywczych przed Świętami. Terminy są już dostępne nawet na Sylwestra, ale powoli się kończą. Przynajmniej u mnie w mieście zostało już tylko kilka terminów wolnych jeśli chodzi o dostawę produktów do domu z Tesco. Dlatego też spieszcie się jeśli chcecie, by dostawca przywiózł Wam jedzenie do domu.

 

KARTKI ŚWIĄTECZNE

W tym roku nie będę robiła kartek świątecznych, bo niestety zabrakło mi czasu przez chorobę. Jutro wybieram się na zakupy i wybiorę kilka, które wyślę do najbliższych.

PORZĄDKI

W tym tygodniu należy wykonać:

  • umyć kontakty i włączniki
  • umyj drzwi i klamki
  • uporządkuj przedpokój/wiatrołap
  • odkurz ściany
  • posprzątaj salon

Zadania są proste, myślę że najgorsze już za Wami 🙂 W zeszłym tygodniu była do posprzątania kuchnia i jeśli czegoś nie udało Wam się zrobić to możecie to nadrobić w tym tygodniu lub w nadchodzący weekend.

 

2 tygodnie do Świąt lista zadań

 

 

16 grudnia są urodziny Ani i mam jeszcze do przygotowania obiad dla rodziny na sobotę i babeczki na piątek do żłobka. Może podpowiecie mi co mogłabym zrobić na obiad dla 10 osób, tak abym nie musiała stać w kuchni cały dzień 🙂

 

Jak przebiegają Wasze przygotowania do Świąt?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mam na imię Kinga.

Nikt nie jest perfekcyjny. Dla każdego to pojęcie znaczy coś innego. Ważne jest, by stworzyć taki dom, w którym każdy z członków naszej rodziny będzie czuł się dobrze.

Close
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.